Jump to content

Upgrade po K702


LoCzekk
 Share

Recommended Posts

Hej! Dawno nic nie pisałem bo nie mam zbyt dużo czasu a po za tym chyba złapałem swojego króliczka i mam swoje dwa, małe i dość tanie tory (bez szału ale mnie wystarcza :) ) 

Zacznę od tego że K702 mają w sumie wszystko to czego oczekiwałem na wieczorne posiedzenia. Niestety mają już trochę czasu i widać że poprzedni właściciel niezbyt o niej dbał. Aktualnie najbardziej przeszkadzają mi trzaski i skrzypienia podczas zakładania, ściągania - ogólnie ruchy głowy lub delikatne potrząsanie. Dlatego zdecydowałem o tym żeby zrobić delikatny upgrade.


Czego szukam?
-Bebechy i wygoda jak z w/w AKG, tyle że o lepszej, solidniejszej (może być i cięższej) budowie.
-Podłączony będzie do niezmiennego X1S
-Cena adekwatna jakość/cena, chociaż nie chciałbym wydawać milionów, powiedzmy że do 1000zł +-

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, ale faktycznym upgrade'm ponad K702 od lat były HD800 lub Lambdy. Ciężko będzie coś wskazać do 1000 zł, co mogłoby rywalizować z tymi konkretnymi słuchawkami. Zwłaszcza że takie konstrukcje były tylko po stronie AKG. Jedyna alternatywa jaka przychodzi mi do głowy to ATH-PDG1 (mikrofon można im zdemontować). 

Być może będzie to mało pomocne z perspektywy osoby, która ma kilka par drogich słuchawek, ale sam osobiście próbowałbym przecierpieć na K702 i poszukać przynajmniej używanych HD800, byle nie poobijanych i w dobrym stanie. Chyba że cena naprawdę będzie kusząca. Takie modele potrafią być dostępne za 2300-2600 zł. Ew. szukać w tej cenie K812 PRO. Też potrafią się trafić. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...