Jump to content

Słuchawki na rower

helganin
 Share

Recommended Posts

Witam,

chciałbym zakupić dobre słuchawki do jazdy na rowerze i może do biegania.

Dobrze by było aby były bezprzewodowe bo na przewodzie jakoś nie lubię i irytuje mnie przewód bo się plącze i wyciąga słuchawki z uszu.

Słuchawki do LG V10 i do słuchania muzyki z Tidal'a

Raczej wolałbym zamknięte lub półotwarte. 

Nie wiem czy lepsze douszne czy inne. Nie chce aby były jakieś duże i nie chce wyglądać jak wieśniak nosząc wielkie nauszne słuchawki :P 

Cenowo to myślę tak że do 500 ale jak trzeba to mogę dać więcej powiedzmy do 750

Na innym forum do tej pory polecili mi urządzenie  Bluetooth Avantree Clipper  oraz słuchawki  Denon Globe Cruiser AH-W200

Witam,

Denony to całkiem ciekawe słuchawki w tej cenie, choć mistrzami ergonomii potrafią nie być z racji specyficznej konstrukcji, także rekomendacja za tym modelem akurat była moim zdaniem słuszna. Ze swojej strony z rozwiązań dokanałowych przychodzą mi na myśl jeszcze Brainwavz BLU100, o ile nie będzie Panu przeszkadzał tylko 4h czas pracy na baterii i komunikacja tylko i wyłącznie przez BT z urządzeniami Android (nie byłem w stanie zmusić ich do pracy z PC). Z modeli kompaktowych zaś najbardziej ciekawymi uwagi okazały się do tej pory jedynie Noontec Zoro Wireless. Z modeli pełnowymiarowych w granicach jeszcze tych 750 zł, szukałbym definitywnie fantastycznie wykonanych Samsungów Level Over, z tym że to już model mający swoje gabaryty.

Pozdrawiam. 

Dzięki za odpowiedź :)

Po pierwsze żaden ze mnie Pan :P
Zaciekawiły mnie te słuchawki  Brainwavz BLU100, 4h wystarczy całkowicie. Max słucham 2h i mogę ładować a i tak używam tylko androida.
Te nastepne 2 pary to dla mnie za duże :)

A może coś z konstrukcji pół-otwartych? Bo jednak na rower dobrze by było słyszeć co się dzieje obok. Muzyki słucham raczej cicho.

• 2 weeks later...

Kupiłem Denon Globe Cruiser AH-W200 i dla mnie totalna kicha.
Zakładanie ok, trzymają się dobrze, wykonanie takie sobie.
Dźwięk na niewygrzanych słuchawkach był średni. Uważam że słuchawki od V10 są dużo lepsze niż te denon'a, w denon jest lepszy bass. Dźwięk bym jeszcze może przeżył :)
Po włożeniu telefonu do spodni (max 1m od głowy), założeniu czapki na słuchawki i kaptura, dźwięku prawie nie było. Tak strasznie przerywało że jestem na etapie oddawania sprzętu. Totalna porażka, totalna. Jak tak ma być na bezprzewodowych to ja dziękuje.

Witam,

Dziwne zachowanie jak na Denony. Nie powinny Panu przerywać w żaden sposób. Już BLU-100 parę metrów spokojnie potrafiły uzyskać przy moim telefonie (Huawei U8860). W normalnych warunkach zaleciłbym jeszcze sprawdzenie na innym telefonie lub ogólnie nadajniku, ale jeśli rozpoczął Pan procedurę zwrotu produktu, to raczej nie ma już sensu.

Przepraszam też za przeoczenie Pana pytania z poprzedniego postu. Testowałem przede wszystkim Noonteci i zrobiły na mnie dobre wrażenie, aczkolwiek JBL również mogłyby okazać się niezłe.

Jak sprzedawca nie będzie marudził i odda kasę to będziemy wybierać jeszcze raz. Tylko teraz się trochę bardziej przygotuje do wyboru.
W domu jak sprawdzałem to te 5m działały ale na dworze poniżej metra przykryte ubraniem już nie dały rady.