Jump to content

Słuchawki < 1000zł


Mikołaj
 Share

Recommended Posts

Witam Panie Jakubie.

Jestem w trakcie wyboru słuchawek nagłownych. Interesują mnie modele portable. Moimi faworytami są AKG K545 i Sennheiser Momentum M2 w wersji wokółusznej. Oby dwa modele są świetnym wyborem jednak w sklepach nie znalazłem ich do odsłuchu. Szukam dobrego wykonania i nowoczesnego dźwięku. Źródło dźwięku kupię w przyszłości pod słuchawki. Jakie jest Pana zdanie na temat modelu AKG i czy model Sennheiser prezentuje wyższy poziom dźwięku i wykonania? Za wszelakie pomocne posty bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Witam Panie Mikołaju,

Z podanych słuchawek obie pary są ciekawe i w mojej subiektywnej opinii dobrze brzmiące. Moim zdaniem jednak to Sennheiser trzyma tu palmę pierwszeństwa. Słuchawki są od K545 lepiej wykonane, z bardziej wyszukanych materiałów i z większą dbałością o detale, z lepszymi padami, a także pracują w trochę wyższej klasie dźwiękowej. K545 były dla mnie z kolei bardziej uniwersalne użytkowo i dopasowane do mojej głowy mimo kompaktowości ponad modelem K550, który uważam z kolei dla siebie za wzór wygody w ramach modeli zamkniętych z tego przedziału cenowego (ponieważ w sumie nawet niestosownym byłoby porównywać je do Ultrasone Edition 5 kosztujących 15 000 zł, również uważanych przeze mnie za świetne pod względem wygody). 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dwa razy miałem K545, ich rozrywkowe brzmienie uzależnia. Na dniach dotrą do mnie M2, więc będę mógł napisać coś więcej, ale już po krótkim, półgodzinnym odsłuchu wersji bezprzewodowej M2, mogę stwierdzić, że Momentum to klasa wyżej. Zarówno brzmieniowo jak i pod względem jakości wykonania.

 

Jakiej muzyki słuchasz?

Edited by all999
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...