Jump to content

Słuchawki nauszne, zamknięte 300-400 zł

Grazu
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Poszukuje słuchawek nausznych: wokółusznych, pełnowymiarowych czy jak to się tam nazywa w cenie max 400 zł. Chodzi mi przede wszystkim o to, aby miały w miarę pojemne i wygodne pady, ponieważ będą używane w pracy, przynajmniej 5-6 godzin dziennie. Zależałoby mi również na dobrej izolacji, ponieważ nie chcę przeszkadzać współpracownikom. Jeśli chodzi o brzmienie chciałbym coś podobnego do popularnych CALi od Creative. Użytkowałem je dość długo, mimo kilku wad bardzo dobrze je wspominam i gdyby było to możliwe użytkowałbym je dalej. Myślałem w sumie o ponownym ich zakupie, jednak w internetach krążą słuchy, że nowe CALe posiadają inne przetworniki niż te "stare", w dodatku pady w CALach są dość słabej jakości. Po przeczytaniu lektury polecanych zakupiłem Snaby AF-100 po części z chęci na zmiany,  a po części z uwagi na ich budowę, która bardzo mi odpowiada. Po dwóch dniach odsłuchu stwierdziłem jednak, że są dla mnie zbyt wyraziste i detaliczne, nie ma w nich takiego fanu jak w CALach, szczególnie irytuje mnie w nich brzmienie talerzy perkusji...  W związku z tym szykuje się do ich oddania. Z chęcią opisałbym dużo szczegółowiej brzmienie, o jakie mi chodzi, jednak nie potrafię zrobić tego tak dokładnie jakbym chciał. Muzyka której słucham to w sumie wszystko, ostatnio z naciskiem na elektroniczną: głównie chillstep, ale też coś w stylu: Golden Features - Runner, Polographia - Last (Moonbaser Remix), ponadto lubię też posłuchać popu czy rocka z lat dziewięćdziesiątych czy dwutysięcznych. Jeśli chodzi o źródło, to w pracy jest to po prostu zwyczajna płyta główna, ewentualnie smartfon, choć w przyszłości planuje zakup wzmacniacza/daca słuchawkowego.

Jeśli czegoś ważnego nie napisałem to z chęcią odpowiem na pytania. Z góry dziękuję za odpowiedzi i  poświęcony czas.

• Thanks 1

• 2 weeks later...