Jump to content

Słuchawki nauszne, kolorowe, zamknięte, do 500 zł

AllegroMass1998
 Share

Recommended Posts

Witam, miałem kiedyś słuchawki Sony, nauszne. Miały fantastyczny bas, podbicia, fajnie grały. Niestety zostały uszkodzone. Następnie kupiłem słuchawki Sony MDR-ZX660. Dźwięk średniej jakości, bas prawie niewyczuwalny. Teraz przyszły mi nowe słuchawki, mianowicie Sony 100AP za bagatela 499 złotych. Niestety, mam wrażenie że grają kiepsko, gorzej niż te poprzednie. Zwróciłem je. Tu rodzi się moje pytania i moja prośba. Szukam słuchawek nausznych, najlepiej zamkniętych do słuchania muzyki. Szukam głębokiego basu, czystego dźwięku. Cena ? Do 500 złotych. Najlepiej w kilku wersjach kolorystycznych, nie lubię standardowych słuchawek w kolorze białym czy czarnym. Polecacie coś ? Najlepiej coś z Sony, Panasonica jeśli coś takiego w swojej ofercie mają. Jeśli nie, skuszę się na inną markę. Dziękuje z góry.

Edited by EvilKillaruna
Pomagam nazwać temat jak należy. // Ev.

Witam,

Niestety na tym forum kolor słuchawek jest najmniejszym ich aspektem, jaki bierze się pod uwagę. Także nie wiem czy np. sam będę w stanie Panu pomóc. Głęboki bas i czysty dźwięk to raczej domena słuchawek znacznie droższych, jak np. Audeze LCD-XC czy Fostex TH900. Czy do 500 zł znajdzie się model tego typu... w ramach słuchawek vintage można próbować szczęścia i szukać starych AKG K270 Studio. Być może znajdzie Pan coś u Bluedio: https://mozos.pl/sklep/bluedio-ufo-plus-biale/ ale to luźna myśl bazująca głównie na aspekcie dźwiękowym. Recenzja tego modelu jest na blogu w razie czego. 

Dziękuje za odpowiedź. Jednak dla mnie, słuchawki muszą również wyróżniać się wizualnie. Jest to rzecz codziennego użytku, zabieram je zawsze na wyjście w miasto, tak samo jak portfel czy klucze od mieszkania. Oczywiście szukając słuchawek do 500 złotych z basem, nie musi być on jakiś kosmiczny jak na słuchawkach za 5 tys. złotych. Chodzi mi o to, żeby słuchawki były zrobione pod bas. Chciałbym by bardziej skupiały się na basie niż na niskich tonach czy innych elementach. Może miał Pan styczność ze słuchawkami Sony z serii XB ? Mówię o modelu MDR-XB950N1.