Jump to content

Wytrzymałe słuchawki z mikrofonem do 200 zł


hiszpania91
 Share

Recommended Posts

Poszukuję wytrzymałych słuchawek dokanałowych do 200 zł (mogę ten budżet delikatnie nagiąć jeśli będzie to bardzo sugerowane). Najbardziej zależy mi na wytrzymałości, gdyż nie oszczędzam słuchawek i zwykle po 3-4 miesiącach były reklamowane...tak ciągle latać z reklamacjami sami wiecie. Słuchawki muszą posiadać mikrofon. Zraziłem się do słuchawek bluetooth, więc wolałbym tradycyjny kabelek. Na końcu wiadomo-żeby fajnie grały, dobra izolacja jest również mile widziana. Będę ich używał na galaxy s8.

Patrząc na polecane zastanawiałem się pomiędzy Beyerdynamic Byron, a Brainwavz M1. Oba modele jednak nie wyglądają na trwałe, takie też są o nich opinie.Zacząłem szukać i trafiłem na https://www.rha-audio.com/pl/products/headphones/s500-universal -3 letnia gwarancja, kabel wygląda na solidny, 200 zł, ich tańszy brat jest również na liście polecanych. Co o nich myślicie?Jakieś alternatywy?

Z góry dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...