Jump to content

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki do sandisk sansa clip+

dan0
 Share

Recommended Posts

Siema, jakie słuchawki douszne polecacie do 120zł?Słucham głównie rocka tak w 70% i metalu 30%.Kiedyś miałem Brainwavz proALPHA ale średnio mi się spodobały bo czułem zbyt dużo basu względem np wokalu i jakby wszystkie dźwięki były zbyt blisko(nie wiem jak to profesjonalnie opisać :P) no i uszy mnie bolały przy dłuższym słuchaniu a słucham codziennie parę godzin muzyki dlatego wole jakieś douszne niż dokanałowe zmieniałem też gąbki ale nic nie pomogło.Teraz mam SONY MDR-E820LP ale chciałem kupić coś lepszego.Źródłem będzie sandisk sansa clip+ i czasem telefon.Myślałem nad soundmagic ep30 i SENNHEISER MX 475 ale nie wiem które się lepiej nadają chyba że macie jakieś inne propozycję.

20 minut temu, dan0 napisał:

nie wiem jak to profesjonalnie opisać

Można najpierw poczytać

https://www.audiofanatyk.pl/slownik-popularnych-pojec-audio/

https://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/

Im więcej pytań zadasz, tym większy mętlik głowie będziesz mieć :) . Dlatego najlepszym doradcą jest własny słuch. Można poszukać miejsc, w których dadzą posłuchać słuchawek, np. sklepy producentów.

• Like 1

Sam się nad pchełkami zastanawiam i mogę doradzić, że EP30 są świetne pod względem kształtu/wielkości przynajmniej dla mnie, bo zawsze mnie douszne uwierały, a te są malutkie, smukłe, a do tego świetnie trzymają się w uszach. Dźwięk jak dla mnie super porównując do zwykłych z kiosku czy Apple, ale wiem że to żadne porównanie. Miałem sobie kupić drugie, ale się rozochociłem na coś lepszego.

Jak duża słuchawka nie przeszkadza to podobno ve monki warto sprawdzić, niby grają jak nauszne. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...