Jump to content

[ROZWIĄZANE] Nausze do 250zł

kwiatek13
 Share

Recommended Posts

Witam, moje Brainwavz Alphy po 5 latach użytkowania zaczęły mi wypadać z uszu, a ciągłe ich poprawianie nie jest zbyt wygodne. Porównałem je z HyperX Cloud (Takstar Pro80) kolegi i różnica w brzemieniu zrobiła na mnie wrażenie.

Jestem zainteresowany kupnem Encore Rockmaster, tylko pytanie jak wypadają w stosunku do Takstarów, które mi odpowiadały, ale są nieco za drogie. Może mieliście styczność z obiema parami i jesteście w stanie porównać?

A może warto się zainteresować czymś innym?

Słuchawki będą używane głównie poza domem. Słucham różnych gatunków, drum and bass, alternatywna, czasem rock itp, co prawda lubię też nisko schodzący soczysty bass, ale nie chciałbym kosztem tego tracić na wokalu, który również jest dla mnie bardzo istotny, czy szczegółowości dźwięku, także pewnie jakieś bardziej zrównoważone słuchawki się lepiej sprawdzą.  

Muzykę będę głównie odtwarzał z telefonu HTC One X w formacie flac, albo mp3 320kbps. Dziękuję z góry za pomoc

Edited by kwiatek13

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...