Jump to content

Nuforce dac 80 +Beyerdynamic a20.

Recommended Posts

8 minut temu, Kult102 napisał:

Niestety to sam wzmacniacz - przekracza budżet. ?

Testowałem z DAC-80 różne wzmaki. Miałem między innymi Nuforce Ha-200, Aune S7 czy Bursona Soloist SL MK2.

Meier z Bayerkami wypadł najlepiej. Sprawdzi się ze wszystkimi twoimi słuchawkami. 

Aune S7 też wypadł dobrze, tyle że z DAC-80, który ma dość wysokie napięcie na wyjściu, robił czasami przestery.

2 minuty temu, jd1210 napisał:

Testowałem z DAC-80 różne wzmaki. Miałem między innymi Nuforce Ha-200, Aune S7 czy Bursona Soloist SL MK2.

Meier z Bayerkami wypadł najlepiej. Sprawdzi się ze wszystkimi twoimi słuchawkami. 

Aune S7 też wypadł dobrze, tyle że z DAC-80, który ma dość wysokie napięcie na wyjściu, robił czasami przestery.

Prawdę mówiąc 990-tki na początku mnie rajcowały ale z biegiem czasu coraz mniej i mnie..., są chyba za mało naturalne, brakuje im średnicy. W przyszłym miesiącu pójdę w hd 660s. Na tę chwilę bardzo duże szanse kupna ma u mnie CMA 400i-800€.

Guest Mayster

Nie wiem czy wybór między 400i i S6 jest oczywisty, choćby tyle samo kosztowały. Jakieś pierwsze z brzegu porównanie z forum mp3s:

W dniu 22.09.2017 o 10:13, szugary68 napisał:

400i bardziej nastawiony na rozrywkę.

Ciemniejsze i srednicowe granie.Mam oba i biję się z myślą o sprzedaży s6,ale po co mi dwa comba?

W dniu 22.09.2017 o 10:41, szugary68 napisał:

Może dodam jeszcze,że Aune gra większą sceną i jest łagodniejszy w brzmieniu.

Edited by Mayster

Mialem S6 i CMA400i. 

Wszystko zależy od tego jakie słuchawki podłączamy bo tutaj już nie chodzi o jakiś a o synergie. Do 990 czy 660S sugerowałbym Questyle. Najsłabsza jego strona jest to, ze absolutnie nie radzi sobie ze słuchawkami planarnymi mimo ze mocy ma znacznie więcej niż S6.

S6: szersza scena, utwardzenie basu, mocne podbicie wysokiej średnicy, bardzo szeroka scena na szerokość 

400i: miękki mid bas, wypełnienie basu i całej średnicy, neutralność wysokich, mnóstwo mocy, świetna głębia kosztem szerokości sceny.

2 godziny temu, Palpatine napisał:

Mialem S6 i CMA400i. 

Wszystko zależy od tego jakie słuchawki podłączamy bo tutaj już nie chodzi o jakiś a o synergie. Do 990 czy 660S sugerowałbym Questyle. Najsłabsza jego strona jest to, ze absolutnie nie radzi sobie ze słuchawkami planarnymi mimo ze mocy ma znacznie więcej niż S6.

S6: szersza scena, utwardzenie basu, mocne podbicie wysokiej średnicy, bardzo szeroka scena na szerokość 

400i: miękki mid bas, wypełnienie basu i całej średnicy, neutralność wysokich, mnóstwo mocy, świetna głębia kosztem szerokości sceny.

Ciężki ? do zgryzienia , niestety nie mam gdzie odsłuchać, ale myślę którego bym nie wziął to i tak będzie dobry wybór. Dzięki. 

21 godzin temu, nsk napisał:

Z tego co tu padło to brałbym Soloista. A z DAC to w sumie nie wiem, jak nuforce pasuje to powinno być chyba dobrze. Niech inni powiedzą czy takie combo zagra ze sobą.

Solist z DAC-80 grał spoko, do Senków będzie OK. Z Bayerami mi nie poszedł.

6 minut temu, Compton napisał:

Do neutralności to daleeeko.

No właśnie nie mam teraz dynamicznych. K7XX poszły na wymiankę.

W sobotę jadę odsłuchać, znalazłem sklep niedaleko, mają tam jeszcze Atoll hd120, zobaczę z czym się to je. 

Edited by Kult102