Jump to content

Słuchawki zamknięte za około 400zł - posiadam DAC smsl m2, gry, muzyka.


Ellu
 Share

Recommended Posts

Witam Serdecznie. Obecnie mam Superluxy HD 669 i DAC smsl m2, chciałbym zrobić upgrade na lepsze słuchawki w granicach 400zł. Zastanawiam się nad Shure SRH 840, zachęcony jako alternatywa dla AKG K550 MKII, które jednak są sporo droższe. Przeglądając internet spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami, kwestia jest taka, że to opinie sprzed około 5 lat lub więcej. Czy te słuchawki w tej cenie będą dobrym wyborem i lepszym od np. nowego modelu Snab Euphony AF100 (chodzi mi tutaj wyłącznie o półkę jakościową, nie porównanie charakterysytki brzmieniowej)? Co do słuchawek, to generalnie jestem fanem grania w V, do basu z 669 jestem przyzwyczajony, ale spokojnie mógłbym spróbować czegoś innego, chciałbym jednak by to były słuchawki zamknięte, które dobrze by izolowały od otoczenia (mieszkam w hałaśliwym mieszkaniu). Słucham głównie progresywnego metalu i rocka, czasem też elektroniki. Gram w gry. Budżet mógłbym nagiąć w ostateczności do 500zł, chciałbym odczuć wzrost jakości w porownaniu do swoich superluxów. Polecane i recenzje słuchawek przeczytałem. Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

Trudno powiedzieć. SRH840 nigdy nie były specjalnie popularne, do tego bardzo często lubiły pękać. Nie sądzę aby były lepsze od AF100. W prostej linii ulepszeniem ponad HD669 są dla Pana np. HD9999, ich recenzję znajdzie Pan na blogu. Są też opisane jasno i czytelnie w Polecanych, także naprawdę nie wiem czemu mimo wszystko ma Pan problemy z wyborem. W każdym bądź razie tak to wygląda, albo HD9999, albo AF100, moim zdaniem.

Również pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...