Jump to content

Słuchawki do telefonu, nauszne, do max. 300 zł

kazukazka
 Share

Recommended Posts

Cześć.

Z góry przepraszam, ale jestem laikiem w kwestiach technicznych, ale postaram się jak najlepiej określić czego szukam. Mam nadzieję, że to nie straszna herezja :P Będę ogromnie wdzięczna za pomoc :)

Jakie słuchawki - niewielkie słuchawki nauszne/wokółuszne do telefonu (LG G6)

Cena - najchętniej w okolicy 150-200 zł, ale jeśli warto wydać więcej to mogę uzbierać do 300 zł

W jakim celu - do słuchania muzyki głównie w komunikacji miejskiej, w dłuższych podróżach, stąd powinny być zamknięte/półotwarte(?)

Rodzaj muzyki - rock - klasyczny, progresywny, pop/indie; metal - heavy, thrash

Moje wcześniejsze słuchawki - Sony MDR-XB 600W - za bardzo uciskały mi uszy, męczące. jeśli chodzi o muzykę fajne, ale aż takie basy nie są niezbędne, choć mile widziane

Dźwięk - dostosowany do muzyki gitarowej, ciężko mi określić, ale wiem, że nie lubię ostrych wysokich tonów, lubię bardziej ciepłe basy (przepraszam, ciężko mi powiedzieć dokładnie bez porównania różnych opcji)

Wygoda - bardzo mi zależy na wygodzie noszenia, chcę uniknąć historii z poprzednimi słuchawkami, ze po godzinie czy dwóch już tak bolały mnie uszy od ucisku, że ledwo się dało je nosić.

Wygląd - jako dziewczyna mam dość małą głowę, więc odpadają duże słuchawki wokółuszne, ważna jest też dla mnie estetyka. Nie kupię wielkich czarno-czerwonych słuchawek o gamingowej stylistyce z odstającym pałąkiem. Podobają mi się jak najprostsze, monokolorystyczne słuchawki jak np. JBL T450 albo Marshalle Major (czy któreś z tych słuchawek by się nadawały?)

Funkcjonalność - składane to raczej mus, bo przechowywanie w torebce/plecaku. Mogą być przewodowe, bo takie są tańsze, ale jeśli są bezprzewodowe spełniające powyższe wymagania to super :)

Mam nadzieję, że taki opis wystarczy i że znajdzie się coś dla mnie.

Pozdrawiam Audiofanatyków.