Jump to content

Słuchawki bezprzewodowe do 450zł


krism0156
 Share

Recommended Posts

Witam.

Poszukuję godnych polecenia słuchawek bezprzewodowych do kwoty 350zł.  Słuchawki mają służyć do gier i słuchania muzyki. Ogólnie jestem audiofilem, preferuje nauszne zamknięte dobrze izolujące od otoczenia, mikrofon - zbędny ale jeśli będzie to nic nie szkodzi byle byłby odpinany. Wykonanie pałąku - obojętne, natomiast jeśli chodzi o materiał muszli preferuję ekoskórę (siatka - pianka szybko się niszczy moim zdaniem). Słuchawki będą podłączone do komputera z płytą główną wyposażoną w kodek Realtec ALC1220. W późniejszym czasie planuję dokupić zewnętrzną kartę dźwiękową. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

7 minut temu, krism0156 napisał:

Ogólnie jestem audiofilem

Brakuje więc przy cenie przynajmniej jednego zera. Choć wygląda to jak uwaga kąśliwa z mojej strony, to naprawdę jeśli mówimy o słuchawkach faktycznie audiofilskich, w tym budżecie takich modeli się nie uraczy. Zwłaszcza że w wątku jest mowa o 350 zł, a w nazwie tematu o 450 zł, a choć poszukiwane są bezprzewodowe, chce je Pan podpinać pod zintegrowany kodek na płycie głównej. Sprzeczność zatem goni sprzeczność.

W kwocie nawet 450 zł, jeśli ma to być model wireless z dobrą izolacją i audiofilskim brzmieniem, będzie to moim zdaniem całościowo awykonalne. Osobiście raczej porzuciłbym koncepcję bezprzewodową, bowiem jeszcze można próbować szukać tutaj zabytkowych AKG K270 Playback lub Studio. To prawdopodobnie najwyższa jakość dźwięku jaką można uzyskać w słuchawkach pełnowymiarowych w tych przedziałach cenowych. Praktyczniejsze i szybsze może być nabycie słuchawek dokanałowych - tu albo jakieś modele wireless w stylu BE Sport3 się kłaniają, albo przewodowe Aune E1, które używane widziałem również i za 450 zł. Nie posiadają mikrofonu, ale w tej cenie jest to solidna pozycja. Wszystko jest opisane w razie czego w Polecanych na blogu oraz odpowiednich recenzjach.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...