Jump to content

Słuchawki Kruger&Matz - prośba o opinię


Tomek
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry,

szukałem na forach opinii o słuchawkach ww. producenta, ale są one dość skąpe. Poszukuję słuchawek do około 300zł do słuchania muzyki i grania, o ile dobrze rozumiem cały ten gąszcz parametrów, to z przyzwoitą sceną i wiernością dźwięku. Nie zależy mi na podkręconych basach, ale na czystych, dobrze brzmiących, dających się odróżnić dźwiękach. Bardzo przemawia do mnie recenzja modelu Superlux HMC631. Jednak oglądałem ostatnio dwa modele firmy Kruger&Matz, mianowicie Monitor i Prestige. Obydwa modele wydają mi się całkiem ciekawe, jednak czy mogą jakością konkurować z HMC631?

Oczywiście wrażenia dźwiękowe muszę ocenić sam, postaram się przesłuchać wszystkie 3 modele, nie mniej gdyby ktoś mógłby powiedzieć ogólnie coś więcej o słuchawkach K&M, byłbym bardzo wdzięczny, ułatwiłoby mi to decyzję, gdyż jestem zupełnym amatorem w tych kwestiach i nie chciałbym kupić czegoś słabego. Osobiście mogę powiedzieć, że Prestige przymierzałem i są bardzo wygodne oraz jak dla mnie wyśmienicie tłumiące. Reszta jeszcze przede mną.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Niestety słuchawki tego producenta minęły mnie recenzyjnie już lata temu. Najwyraźniej dystrybutor stwierdził, że rzeczowo i zgodnie z prawdą napisana recenzja nie jest tym, co go interesuje. Później kontaktu z nimi już nie miałem nawet w sferze czysto prywatnej, także z mojej strony bardzo mi przykro - nie mam na ich temat opinii.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

dziękuję bardzo za zainteresowanie. Postaram się w ten weekend przesłuchać Superluxy i myślę, że podejmę decyzję po prostu na podstawie własnych odczuć. Myślę, że żaden z modeli nie powinien mnie zawieść, ponieważ nie mam wygórowanych oczekiwań. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...