Jump to content

[ROZWIĄZANE] Głośniki do PC max 700zł

Recommended Posts

Witam Serdecznie!!!

Szukam dobrze grających głośników. Jestem nowy na forum i nie specjalnie znam się na sprzęcie audio, więc wybaczcie mój brak wiedzy i słownictwa w tym zakresie. Mam kartę dźwiękową Asus Xonar DGX. W tej cenie wypatrzyłem jedynie głośniki Edifier R2600. Od czasu, gdy kupiłem Superluxy HD668B pokochałem taką szczegółowość i analityczność dźwięku, dlatego moje obecne głośniczki zaczynają mnie irytować. Nie jestem fanem jakichś potężnych łupanek, ale nie ukrywam, że lubię gdy bas potrafi zejść niżej i tak czyściutko wybrzmieć. Wiadomo, że za 700zł nie zbuduje się zestawu, który będzie rozrywał klatę, ale mam nadzieję, że coś sensownego za te pieniądze można dostać. A i też ważna kwestia. Mój pokój nie jest zbyt wielki... Komputer stoi w takiej wnęce. Z resztą... pokażę wszystko na zdjęciu. Obudowę będę zmuszony  postawić na podłodze, ale to nie problem. Czekam na Wasze propozycje i z góry dziękuję za wszelką pomoc :) 

IMG_20160221_105920407.jpg

Witam,

W tak skromnym miejscu nie jestem pewien, czy jakiekolwiek większe głośniki się sprawdzą akustycznie. Osobiście wolałbym całą kwotę przeznaczyć na porządne słuchawki i sprzęt ku nim przeznaczony. W tej zresztą kwocie to właśnie na nich uda się osiągnąć sumarycznie znacznie lepszą jakość dźwięku, a także być w dużej mierze niewrażliwym na ograniczenie przestrzeni pokazane na zdjęciu.

Pozdrawiam.

Rozumiem :/ Jednakże dźwięk wydobywający się z moich Superluxów jest dla mnie (na chwilę obecną) wystarczający, dlatego zależy mi teraz głównie na wymianie głośników. Czy zakup jakichkolwiek innych mija się z celem? Rozumiem, że akustyka jest kiepska, ale ogólna jakość dźwięku będzie lepsza, a przynajmniej powinna być (w moim mniemaniu). 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...