Jump to content

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 300zł

Syiner
 Share

Recommended Posts

Witam, nie potrafię sie zdecydować przy wyborze słuchawek dokanałowych. Mają mi służyć w podróży busem, chodzeniu po mieście itd. Chciałbym więc żeby miały wytrzymały kabel i potrafiły wytrzymać wyzwania codziennego użytku poza domem. Źródło to telefon Sony Xperia m5, czasami używane będą również w domu przy komputerze aczkolwiek to okazjonalnie. Budżet to 300zł ale spotkałem sie już z opiniami że 300zł to przesada na słuchawki dokanałowe tymbardziej przy takim źródle, Chciałbym jednak żeby wyciągały z tego telefonu 110%. Muzyka której słucham to: House, trance, hiphop więc ciepłe basy mile widziane. Myślałem nad brainwavz m2/JBL synchros s100a/snab overtone ep 101m. Opinie? 

Witam,

Ja zaś proszę wybaczyć, ale mogę jedynie zdecydować za samego siebie. To Pan będzie użytkownikiem swoich przyszłych słuchawek. Recenzje M2 i EP101M ma Pan na blogu, zatem nie pozostaje nic tylko zanurzyć się w lekturę i zdecydować samodzielnie. Do 300 zł moim zdaniem - podkreślam moim zdaniem - jedną z bardzo ciekawych opcji są Brainwavz, ale M3. Ja to Pan określił "ciepłe basy" są w nich obecne, tak samo jak wytrzymały kabel. Opinia w formie recenzji także.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...