Jump to content

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 300zł


Syiner
 Share

Recommended Posts

Witam, nie potrafię sie zdecydować przy wyborze słuchawek dokanałowych. Mają mi służyć w podróży busem, chodzeniu po mieście itd. Chciałbym więc żeby miały wytrzymały kabel i potrafiły wytrzymać wyzwania codziennego użytku poza domem. Źródło to telefon Sony Xperia m5, czasami używane będą również w domu przy komputerze aczkolwiek to okazjonalnie. Budżet to 300zł ale spotkałem sie już z opiniami że 300zł to przesada na słuchawki dokanałowe tymbardziej przy takim źródle, Chciałbym jednak żeby wyciągały z tego telefonu 110%. Muzyka której słucham to: House, trance, hiphop więc ciepłe basy mile widziane. Myślałem nad brainwavz m2/JBL synchros s100a/snab overtone ep 101m. Opinie? 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Ja zaś proszę wybaczyć, ale mogę jedynie zdecydować za samego siebie. To Pan będzie użytkownikiem swoich przyszłych słuchawek. Recenzje M2 i EP101M ma Pan na blogu, zatem nie pozostaje nic tylko zanurzyć się w lekturę i zdecydować samodzielnie. Do 300 zł moim zdaniem - podkreślam moim zdaniem - jedną z bardzo ciekawych opcji są Brainwavz, ale M3. Ja to Pan określił "ciepłe basy" są w nich obecne, tak samo jak wytrzymały kabel. Opinia w formie recenzji także.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...