Jump to content

Słuchawki dookołauszne, wygodne, FPS'y, pop/dubstep. Źródło: Xonar DX

mucholeczek
 Share

Recommended Posts

Witam.

Poszperalem troche i znalazlem:
- nowe hx cloud 1 (kolejne to uzywki) - 289zl
- akg k550 - 450zł
- akg k271 mk ii - 300
- akg k530 - 300
- beyerdynamic custom one pro - 350
- beyerdynamic dt770 pro - 450
- senn g4me one - 379

Piszę tutaj o tym, gdyż jest to dla mnie bardzo ważny zakup.

Moga byc uzywki. Zupelny max 450zl. Polotwarte/zamkniete, ewentualnie otwarte, lecz z aktywnym noise cancellingiem (wiem, ciężko o takie w tym budżecie). Tylko dookołauszne. Glownie gry typu cs, na drugim miejscu muzyka pop, dubstep. Chcialbym aby byly bardzo wygodne, do wielogodzinnego uzytkowania. Źródłem dźwięku będzie Xonar DX. Nie zalezy mi na tym aby wykorzystac caly budzet, lecz chcialbym miec sluchawki bardzo dobre w cena/jakosc okolic 350-400zl.

Jesli jeszcze jakies info potrzebne - podam.
Z gory dziekuje.
Pozdrawiam.

Witam,

Przydałoby się więcej informacji. Zwałszcza, że jest to dla Ciebie bardzo ważny zakup. Zachęcam więc do lektury: http://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/

Im więcej informacji tym lepiej. Głownie jeśli chodzi o wygodę i brzmienie, bo jest to kwestia bardzo indywidualna. Po za tym modele które podałeś znacznie się od siebie różnią.

52 minutes ago, brewamator said:

Witam,

Przydałoby się więcej informacji. Zwałszcza, że jest to dla Ciebie bardzo ważny zakup. Zachęcam więc do lektury: http://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/

Im więcej informacji tym lepiej. Głownie jeśli chodzi o wygodę i brzmienie, bo jest to kwestia bardzo indywidualna. Po za tym modele które podałeś znacznie się od siebie różnią.

Tak więc podaję od góry (to, czego nie podałem):
-głowa dosyć spora, preferuję duże słuchawki, okrągła

-doświadczenia ch*jowe (dosłownie). Na początku najzwyklejsze i najtańsze słuchawki komputerowe, potem et9205 dendroid - bardzo ciężkie, niewygodne, cisnące z każdej strony, teraz phillipsy, modelu nawet na nich nie ma, takie słuchawki za 50zł, co da się w nich wytrzymać 30 minut, potem ból uszu i głowy.

-starałem się szukać info, słuchawek, ale jestem w tym na prawdę zielony. Myślę, że najlepsze byłyby takie z neutralno-ciepłe tony, neutralno-basowe, ale takie, aby średnie i wysokie trzymały także dobry poziom (dubstep - chcę poczuć trochę bassu, najlepiej pomiędzy głębokim a płaskim, taki średni, a średnie i wysokie do precyzyjnego słyszenia w FPS'ach), kabel dowolnej długości, jacek 3,5mm.

Jeśli coś jeszcze byłoby potrzebne, napiszę.