Jump to content

Usb c / jack

ququ
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry,

Szukam słuchawek do telefonu bez złącza jack.

Niestety z telefonem nie dostałem słuchawek.

Może ktoś się orientuje czy warto dokupić oryginalne HTC USonic za ok 100-140 zł

Czy może lepiej przejściówkę za ok 50 + do tego jakieś sluchawki z polecanych za ok 100 zł ?

Albo moze dać sb spokój i szukać czegoś bez kabla ?

Jak jest z jakością dźwięku z telefonu warto kupować droższe słuchawki czy i tak nie osiągnie się takiej jakości jak z innego źródła ?

Dziękuje za wszelkie rady.

Pozdrawiam.

2 godziny temu, ququ napisał:

Jak jest z jakością dźwięku z telefonu warto kupować droższe słuchawki czy i tak nie osiągnie się takiej jakości jak z innego źródła ?

Osobiście w tej kwestii jestem ortodoksem. Telefon jest do dzwonienia, do słuchania DAP. Ale być może to moje zboczenie. Wydaje mi się że nawet najtańszy Shanling lepiej sobie poradzi z graniem niż topowe flagowce. Tylko że ja wolę kupić jakiegoś najtańszego "smarkofona" a zainwestować w porządnego DAP'a. 

Dziękuję za odp.

Rozumiem.

Trochę źle sformułowałem to pytanie. Chodziło mi o to czy słuchawki np za 50 zł i za 500 zł przy telefonie nie bd grały tak samo bo telefon nie ma takich możliwości tak jak napisałeś właśnie DAP ?

Nie. Słuchawki BT za 500 zł mają na pokładzie znacznie lepszą elektronikę niż te za 50 zł. :)

Tak samo w sytuacji gdy mówimy o kablu. Słuchawki za 50 zł ze sprzętu za 1000 zł zagrają gorzej niż słuchawki za 500 zł z odtwarzacza za 99 zł. Oczywiście jest to mocne zgeneralizowanie problemu, ale na ogół tak to wygląda.

• Like 1