Jump to content

Głośne słuchawki z dobrym basem do 1000zł

haxer
 Share

Recommended Posts

Poszukuję dobrych, dość głośnych słuchawek w cenie do 1000zł (jeżeli byłoby naprawdę warto, to mogę dopłacić trochę)

typ szukanych słuchawek - wokółuszne, biorę pod uwagę zarówno zamknięte, jak i otwarte

posiadane źródło dźwięku lub plany co do jego nabycia : Komputer PC, pewnie będę również poszukiwał wzmacniacza, jeśli będzie potrzebny.

preferowana tonalność docelowa mocny, wyrazisty bas, (ale bez efektu "dudnienia" jak w typowym BMW :)) - do słuchania muzyki elektronicznej - imprezowej, sporadycznie rockowej

predyspozycje anatomiczne - raczej brak

dotychczas posiadany lub testowany sprzęt - SENNHEISER HD558 - jestem bardzo zadowolony pod względem wygody i ogólnego brzmienia, jednak bas nie jest dość mocny, więc zawsze stosuje ustawienia equalizera podobne do wrzuconych poniżej.

Spoiler

image.png.d4a7ffbf30ff0452fce35631668b3ae8.png

Aktualnie dźwięk z komputera odtwarzam przez kartę dźwiękową roccat juke.

Słuchawek używam koło 8h dziennie, więc koniecznie muszą być wygodne, oraz nie pocić uszu (Sennheisery hd558 są pod tym względem idealne - jednak jak wiadomo, welurowe nauszniki strasznie przyciągają kurz, okruszki itp.)

Jeżeli lepszym wyborem są słuchawki np za 900zł + wzmacniacz za np 300zł to również proszę o takie propozycje.

Czytałem o różnych polecanych słuchawkach na audiofanatyk.pl , lecz opis żadnych nie porwał mnie do ich zakupu - wszystkie po opisie wydają mi się bez tego basu, którego oczekuję

Crusher Wireless są za ok. 600 zł, zamknięte, bardzo głośne i mają niesamowicie mocny bas, który dosłownie się czuje, masuje uszy. ;) Robią wrażenie. Mają też suwak do regulacji basu, więc jakby co można sobie regulować odpowiednią jego ilość. Można podłączyć przez kabel, ale jednocześnie są bezprzewodowe. Do telefonu będą też wygodne i bardzo długo działają na baterii, bo aż do 40 h.

SQ też całkiem niezłe. Polecam jednak sprawdzić przed zakupem, posłuchać w jakimś sklepie typu MM.

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-skullcandy-crusher-wireless/

Focal Listen 499 zł  ( lub Listen Wireless) z zamkniętych też od siebie mogę polecić. Przez wiele osób uważane za jedne z najlepszych do 1000 zł (a nawet do 1500 zł). :ph34r: Jednak również polecam je sprawdzić przed zakupem, bo ich wygoda może być dyskusyjna zwłaszcza przy dłuższym słuchaniu.

Edited by Bernie