Jump to content

TEAC HA-P90SD a SHANLING M3

MMD
 Share

Recommended Posts

Witam,

Proszę o pomoc wyborze odtwarzacza pomiędzy TEAC HA-P90SD  a SHANLING M3.

Odtwarzacz będzie współpracował z RHA T20, odtwarzane pliki to FLAC 16/44.1Hz.

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

Witam,

Nie znam niestety modelu M3 i nie mogę powiedzieć jak gra. Z tych dwóch wybrałbym dlatego znanego mi P90SD. Jednakże ponieważ Shanling wypuścił ostatnio znacznie bardziej nowoczesnego M3s, następcę modelu M3, to właśnie tutaj bym alokował swoją uwagę. Do RHA T20 pasuje brzmieniowo natomiast ich podstawowy do niedawna model M1, z racji słabszego basu, którego RHA mają w naddatku. 

Pozdrawiam.

Wyraziściej I KLAROWNIEJ  na poszczególnych pasmach niż przy użyciu tel. HONOR 8,  w zupełności wystarcza mi współpraca z DragonFly Red ale to niestety tylko na komputerze mogę używać. W miedzy czsie poczytałem jeszcze o The BIt Opus#1s, czy jego też mam brać pod uwagę?

TEAC z T20 może stanowić ciekawe połączenie. RHA to fajna Vka z mocnym basem, TEAC gra bardzo gęstą, "organiczną" średnicą, mogą się dobrze uzupełniać. T20 z M3s słuchałem i dla mnie trochę za mocno basem ten duet łoi.

Witam ponownie,

Mam jeszcze jedno pytanko jak w tym zestawieniu z Opus(moj faworyt) i M3s wypada Fiio X5 III, pytam o aspekt muzyczny w porównaniu do Opusa. ponieważ posiada WiFi i Bluetooth, oczywiście to funkcje drugiego planu ale nigdy nie wiadomo kiedy mogą sie przydać.

Witam,

Niestety nie testowałem X5 III i nie umiem wykonać Panu takiego porównania. Jednakże gdybym miał wybierać sprzęt dla siebie, nie brałbym pod uwagę FiiO. Kiedyś były to naprawdę fajne odtwarzacze i bardzo ciepło wspominam (dosłownie) X3 pierwszej generacji, ale ogólnie konkurencja od tamtego czasu wzięła się za siebie.