Jump to content

Słuchawki półotwarte do 150 - 200 zł


RadekAntony
 Share

Recommended Posts

Witam,
Potrzebuję wygodnych słuchawek półotwartych do 150 zł, ale mogę wydać 200 jeśli będzie taka potrzeba. Mam raczej średniej wielkości głowę. Słuchawki będą używane w cichym pokoju i czasami w drodze do szkoły (droga do szkoły też jest cicha). Będą podpinane tylko do HTC One.

Słucham różnych gatunków, ale głównie jest to jazz, classic rock, muzyka instrumentalna itp.
Zależy mi na jak największej przestrzeni, żeby dźwięk nie był zduszony. Lubię jak dźwięk ma całkiem sporo detali i był "nieprzesycony". Bas nie musi być mocny, nie ma dominować. Średnica powinna być muzykalna.

Póki co myślałem o Superluxach HD 330 i Maxellu Retro Dj II, lecz nie wiem czy są dla mnie odpowiednie. Poprzednio używałem całkiem fajnych dokanałówek, ale niestety je zgubiłem. Jeżeli czegoś brakuje to uzupełnię, pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Warto przede wszystkim zacząć od lektury Polecanych: http://forum.audiofanatyk.pl/index.php?/topic/5-zanim-zapytasz-polecane/

Również i ja niestety nie wiem, czy te słuchawki będą dla Pana odpowiednie. Mogę za to stwierdzić z dużą pewnością, że scenicznie HD330 nie są zbyt obszerne, ani też nie będzie Pan miał łatwo z należytym ich napędzeniem via HTC ONE. Raczej skupiłbym się na Rockmasterach, jako że do 200 zł to jedne z bardziej scenicznych słuchawek. 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...