Jump to content

Słuchawki do 150 zł

John32
 Share

Recommended Posts

Witam, szukam słuchawek do 150 zł chyba że jakość będzie znacząco lepsza to mogę dopłacić 50 zł. Myślę że najlepszym wyborem będą w tej cenie z najlepszym brzmieniem słuchawki dokanałowe ale może się mylę, tzw. pchełki odpadają bo po prostu spadają mi z uszu. Słuchawki będą głownie używanie w telefonie (Samsung S7 Edge) sporadycznie do laptopa, chciałbym aby słuchawki miały dobry bas choć nie chciałbym żeby nie był dominujący i przyćmiewał reszty dźwięków. Muzyki głownie słucham dance electro house, trochę rocka i to co głownie leci w radiu. (Martin Garrix, The Chainsmokers, Hardwell trochę Robin'a Schulz, Skillet ) Przykładowo w tej piosence podoba mi się dół  od ~52 sekundy

Słuchawki jakie posiadałem to Sony MDR NC31E (Dźwięk mi bardzo odpowiadał tylko niestety nie współgrają z samsungami jak i pc)  innych nie będę podawał bo niestety nie pamiętam modeli (kosztowały w granicach 50 zł) a Sony grały najlepiej, więc myślę że je warto wymienić. Testowałem słuchawki takie jak Sennheiser cx 3.00 dobre opinie w sieci lecz niestety dla mnie nie posiadają w ogóle basu, więc odpadają. JBL 460BT ale tam bas był stłumiony i za bardzo dominował, testowałem jeszcze słuchawki Philips SHL3075 i grały bardzo dobrze bas mógłby być delikatnie mocniejszy ale z tych testowanych grał najlepiej, tylko niestety jakość wykonania tych słuchawek jest bardzo słaba, i być może dlatego że słuchawki były nowe strasznie ściskały głowę. Prosiłbym o rady które słuchawki by sprawdziły się dla mnie i co byście mi polecili,  za wszystkie pomocne komentarze z góry dziękuje.

Czytałem lekturę polecanych oraz jak samodzielnie wybrać słuchawki i jeśli chodzi o wątek polecany został on napisany w 2016r. co wydaje mi się że może już być trochę zdezaktualizowany, patrząc na rynek elektroniki rok to dosyć duża przerwa.  Postanowiłem napisać wątek w którym inni użytkownicy którzy znają się na tym lepiej oraz testowali nie jedne słuchawki są w stanie doradzić mi bardziej niż miałbym wybrać sam, często sugerując się recenzjami w internecie bądź opiniami na ceneo itp. ( Tak kupiłem w.w Sennheiser które zwracałem póżniej do sklepu).

Polecane zostały napisane w okolicach 2009 roku i są aktualizowane na bieżąco. Aktualizacja była chyba nawet w zeszłym tygodniu, ale jeśli poczuje się Pan z tym bardziej komfortowo, mogę zmienić daty na dzisiejsze, wedle uznania ;). Pana CX'ów nie testowałem, więc nie mam możliwości odnieść się do nich w jakikolwiek sposób. Modele wymienione w Polecanych natomiast są dokładnie tymi, które miałem w rękach, nawet bez ich późniejszej recenzji na blogu.

Aha, po prostu data mnie zmyliła myślałem że po prostu artykuł przestarzały i tyle, jeśli w takim przypadku mam wybrać najlepiej z polecanych to nie wiem bardzo które z nich bo wg jak samodzielnie wybrać słuchawki – poradnik szukam słuchawek z dużym dołem oraz ciemno, ciepło i basowe. Najbliżej ideału będą AKG K518 może polecicie coś co będzie jeszcze bliżej?

Edited by John32

@EvilKillaruna  jeszcze zajmę Ci chwilę czasu, K518, w polecanych podajesz model K518, w artykułach znalazłem tylko recenzje AKG K518 DJ,  miałeś te na myśli czy bez tego DJ bo gdzie nie spojrzę to wszędzie piszą że to model dokładny AKG K518 DJ.

Edited by John32