Jump to content

Słuchawki do muzyki relaksacyjnej do 300zł


Stefan_
 Share

Recommended Posts

Witam,

Szukam słuchawek do 300 zł, cel to głównie słuchanie muzyki relaksacyjnej, czasami będą używane do filmów z youtube i muzyki . Mam zintegrowaną  kartę w laptopie.

Nie znam się na słuchawkach, nie wiem czy lepsze będą nauszne otwarte, zamknięte czy półotwarte. Niestety nie mieszkam w dużym mieście i nie mam jak przetestować ich na żywo.

Możecie mi jakieś polecić?  Cena 300 zł to max, mogą być tańsze ;).

Link to comment
Share on other sites

dzięki ale już widziałem to zestawienie ale dalej nie wiem na które się zdecydować i czy jest duża różnica np. między Superluxami za 150zł a HyperCloud za 300 zł, nie wiem czy do takiego rodzaju muzyki muszą być bardzo dobrej jakości słuchawki, może ktoś słucha takiej muzyki i by coś podpowiedział :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od tego, co chciałbyś osiągnąć, bo pojęcie "lepiej" może być różnie interpretowane. ;) Osobiście skłaniałbym się w stronę słuchawek o detalicznym przekazie, acz to tylko moje zdanie.

Podrzuć kilka przykładowych utworów,  być może wtedy ktoś coś poradzi, bo przecież przy metalu też można się zrelaksować. :D

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że każdy ma subiektywne odczucia i lepiej dla każdego może być inaczej ;) , ja chcę po prostu wiedzieć co muszą posiadać słuchawki aby "głębia dźwięku" była dobrze słyszalna i można było osiągnąć stan relaksu. Nie znam się na audio, nie wiem jak mógłbym to wytłumaczyć lepiej, z góry przepraszam :). Przykładowa muzyka.

 

Edited by Stefan_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...