Jump to content

[ROZWIĄZANE] Pytanie natury technicznej - zasilacz stabilizowany Aune XP1

Recommended Posts

Cześć i czołem!
W ofercie Audeos dostępny jest z powrotem wyżej wymieniony zasilacz. Chciałbym go sparować z Aune T1 MK2, zapytałem o to Audeos ale żadnej odpowiedzi jak dotąd nie dostałem. Podłączenie od strony kablowej, z tego co widzę jest takie same w obu wersjach Aune. Ale wzmaczniacze standardowe tych DAC'ów podaję różne prądy. Zasilacz od T1 MK2 podaje 15V / 1A a SE 12V/0.8 A. Moje pytanie brzmi jaki to może mieć wpływ na DAC i czy warto w takim razie w ogóle inwestować w XP1 skoro podaje prąd o niższych wartościach. Mam nadzieję że zrozumiale to napisałem :) Czekam na odpowiedzi!

11 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Witam,

Generalnie gorsze brzmienie lub nawet ogólnie nieprawidłową pracę. W skrajnych wypadkach - uszkodzenie sprzętu. Lista kompatybilności dla XP-1 była przeze mnie podawana tutaj: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-aune-t1-se-mk3/

Moim zdaniem nie warto ryzykować.

Rozumiem, dzięki za szybką odpowiedź. Temat można uznać za zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...