Jump to content

[ROZWIĄZANE] Pytanie natury technicznej - zasilacz stabilizowany Aune XP1


Recommended Posts

Cześć i czołem!
W ofercie Audeos dostępny jest z powrotem wyżej wymieniony zasilacz. Chciałbym go sparować z Aune T1 MK2, zapytałem o to Audeos ale żadnej odpowiedzi jak dotąd nie dostałem. Podłączenie od strony kablowej, z tego co widzę jest takie same w obu wersjach Aune. Ale wzmaczniacze standardowe tych DAC'ów podaję różne prądy. Zasilacz od T1 MK2 podaje 15V / 1A a SE 12V/0.8 A. Moje pytanie brzmi jaki to może mieć wpływ na DAC i czy warto w takim razie w ogóle inwestować w XP1 skoro podaje prąd o niższych wartościach. Mam nadzieję że zrozumiale to napisałem :) Czekam na odpowiedzi!

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Witam,

Generalnie gorsze brzmienie lub nawet ogólnie nieprawidłową pracę. W skrajnych wypadkach - uszkodzenie sprzętu. Lista kompatybilności dla XP-1 była przeze mnie podawana tutaj: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-aune-t1-se-mk3/

Moim zdaniem nie warto ryzykować.

Rozumiem, dzięki za szybką odpowiedź. Temat można uznać za zamknięty.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...