Jump to content

Słuchawki CS:GO

fred321
 Share

Recommended Posts

Siema, 
Szukałem na forum ale nie znalazłem podobnego tematu, jeśli jest to musiałem przeoczyć. 

Szukam zestawu do CS:GO, obecnie posiadam hyperx cloud (KHX-H3CL/WR) i xonar i Karta dźwiękowa Asus Xonar DX/XD PCI. Przyznam szczerze ze korzystam już z tego zestawu jakiś czas ale nie jestem zadowolony z pozycjonowania w grze. 
Planuję sprzedać teraz obecne słuchawki i jeśli będzie taka potrzeba to sprzedam kartę dźwiękową. 

Przepraszam nie widziałem tego artykuły, biorę się za czytanie i dam znać. Dzięki !

a więc przeczytałem artykuł dodam mały opis wraz z cena słuchawek które mnie interesują aby ktoś z was ze spokojną głową mógł mi doradzić :
- AKG K550 MKII Premium (to premium oznacza inna wersje tych słuchawek ?) 100 euro
Są to słuchawki zamknięte tylko czy równie dobrze odzwierciedlą dźwięk jak słuchawki otwarte/półotwarte ? Obecnie korzystam z HyperX Cloud i powiem szczerze ze czasami dźwięk mnie gubi. 
- AKG K702 131 euro
Czy w słuchawkach otwartych jak jest opisane w tym artykule nie będę słyszał zbyt wiele ? mam namyśli to że podczas pochodzenia pod jeden punkt będę słyszał rzeczy w mniej istotnych lokalizacjach, pytam dlatego że może to spowodować rozproszenie podczas grania
- Beyerdynamic DT990/600 Edition 145 euro (nówki od osoby prywatnej)
Pierwszy problem jest tutaj źródło bo nówki w sklepie kosztują ponad 200, a jest to cena dla mnie już za wysoka. Pytanie drugie to czy moja karta dźwiękowa będzie wystarczająca dla takich słuchawek jak wcześniej wspomniałem moja karta dźwiękowa to Asus Xonar DX/XD PCI. 

Zastanawiam się czy Asus Xonar DX/XD PCI jest w ogólnie dobrą kartą do pozycjonowania ?

Czytałem teraz trochę i myślę że wymienię kartę dźwiękowa na FiiO E10K Olympus 2, z tego co dobrze zrozumiałem sprawdzi się ona lepiej do pozycjonowania w grze. 

Czy odzwierciedlą zamknięte lepiej niż otwarte? -W większości przypadków nie.
Odnośnie Twojego drugiego pytania - to są raczej ustawienia w grze.
Trzecie pytanie - niestety nie pomogę, nie mam stacjonarki więc nie mam pojęcia o kartach wewnętrznych.

Miałem przez pewien czas DT880 i byłem z nich zadowolony, co prawda więcej słuchałem muzyki niż grałem i na pozycjonowaniu się nawet nie skupiałem.
Osobiście polecam celować w DT990 ale 32/250Ohm lub K701/2. Duża scena, nie jestem też pewny czy nie większa niż w DT.

Dnia 11.02.2018 o 21:32, LoCzekk napisał:

Czy odzwierciedlą zamknięte lepiej niż otwarte? -W większości przypadków nie.
Odnośnie Twojego drugiego pytania - to są raczej ustawienia w grze.
Trzecie pytanie - niestety nie pomogę, nie mam stacjonarki więc nie mam pojęcia o kartach wewnętrznych.

Miałem przez pewien czas DT880 i byłem z nich zadowolony, co prawda więcej słuchałem muzyki niż grałem i na pozycjonowaniu się nawet nie skupiałem.
Osobiście polecam celować w DT990 ale 32/250Ohm lub K701/2. Duża scena, nie jestem też pewny czy nie większa niż w DT.

Dzięki za odpowiedź, w takim razie bliżej mi do słuchawek otwartych. 

22 godziny temu, podsiad napisał:

Sam osobiście używam akg712pro, oraz słuchałem k702 i do csa naprawdę polecam. Lepszej scena JAK DLA MNIE to już poziom hd800.

Z których jesteś bardziej zadowolony ?