Jump to content

Dla gracza

Daniel
 Share

Recommended Posts

Witam Was,
Poszukuje słuchawek do grania, przeważnie w Counter-Strika czyli od słuchawek wymagam dobrego pozycjonowania(sceny) to jest priorytet. (Natomiast jeśli ktoś może dołączyć jakiś dopisek do swoich typów na temat różnic jeśli chodzi o zwykłe słuchanie muzyki, czy też samą konstrukcje, byłbym wdzięczny. Jak już wyczytałem wcześniej pozycje typowo gamingowe raczej nie są najlepszym wyborem jaki możemy podjąć, czy to prawda że słuchawki Qpada to to samo co Takstar? Czy naprawde takie słuchawki w cenie około 325 zł  QPad QH-85 są dużo gorsze od np niżej wymienionego Takstar'a?

O to modele które ja zdążyłem wyłapać i mnie zainteresował:

Reloop SHP-1
Takstar Pro80 
Akg K550
Superlux HMC-631
Kingston HyperX Cloud ??

Jeśli możecie coś więcej powiedzieć mi o słuchawkach które tutaj wymieniłem jak by się waszym zdaniem sprawdzały, chodzi mi też oczywiście o sam fakt cena-jakość. Bo jeśli nie trzeba to po co przepłacać prawda.
PO prostu dla mnie AKG K550 wyglądają dość dobrze bo solidnie. :) Nie wymagam wbudowanego mikrofonu mogę kupić jakiś dodatkowy nawet może to lepsze rozwiązanie gdyż ostatnie słuchawki zaczęły się psuć właśnie od mikrofonu lub poprzez niego zaczęły się problemy z nim związane.

Edited by Daniel

Wie Pan, jako że forum wystartowało stosunkowo niedawno, to dużego ruchu - a tym samym mnogości opinii trzecich - trudno będzie się spodziewać :). Ja zaś z kolei wszystko co zaobserwowałem swego czasu starałem się opisać tak w recenzjach, jak i w Polecanych. Moim zdaniem dobre pozycjonowanie znajdzie Pan we wszystkich parach. Bardziej naturalne w czterech od końca. Reloopy są bardziej pogłosowe i nie jestem pewien jak Pan na nie zareaguje. Każda para stoi wysoko w zakresie stosunku cena/jakość. 

QPady są generalnie rebrandem Takstarów z drobnymi tylko zmianami oraz mikrofonem. To chlubny wyjątek pośród modeli gamingowych, tak samo jak HMC631. 

Jeśli ma Pan dostatecznie dobre źródło dźwiękowe, zawsze można pomyśleć jeszcze nad K240 Studio - jak dla mnie od lat słuchawki z tej serii są przykładem świetnego scenicznie mid-fi. Je również ma Pan w Polecanych, a także leciwą recenzję wariantu MKII na blogu.

Pozdrawiam.

• Upvote 1