Jump to content

Xiaomi Piston V4 czy Brainwavz Delta


Guest
 Share

Recommended Posts

Cześć. 

Od około 2 lat używałem sluchawek Brainwavz Delta, dla mnie jako srednio wymagającego słuchacza, który nie miał na uszach nic lepszego były bardzo dobre. Niestety parę dni temu rozłaczyły się elementy obudowy i kabelki się urwały. 

Z racji tego, że świetnie się sprawdzały, zastanawiam się na ponownym kupnem tych samych słuchawek, ale dostałem również propozycje w dobrej cenie zakupu "Xiaomi Piston V4 Hybrid Iron Dual Drivers"

Moje pytanie jest takie, które lepiej ogólnie grają oraz o to owe brzmienia typu V z dominującym basem, wyraźnie zarysowaną górą oraz wycofaną średnicą (Xiaomi) jak bardzo odczuwalna jest ta wycofaną średnicą. Będę słyszał większą różnice w porównaniu z neutralnymi Brainwavz oraz czy ten bas w Xiaomi nie jest zbyt przytłaczający i nie będzie wbijał się na pierwszy plan?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...