Jump to content

Karta dźwiękowa a mp3


Recommended Posts

Problem można przedstawić poniekąd jako następujące pytanie: Czy jest różnica między zielonymi a czarnymi oliwkami? Odpowiedź: jest. Czy zatem czarne oliwki będą smaczniejsze od zielonych? Nie wiadomo, zależy to bowiem od wielu rzeczy. Są ludzie dla których oliwka to oliwka i byłe była drylowana, będzie cały czas oliwką bez znaczenia jakiego gatunku, koloru i wielkości, bo i tak nie poczują różnicy. Ja czuję różnicę. Kiedyś lubiłem zielone, aktualnie kupuję tylko czarne, jako bardziej delikatne w smaku i mniej słone. A czy Pan również poczuje różnicę między nimi - zależy chociażby od Pana kubków smakowych :).

Analogicznie jest z M50X. Różnica powinna być słyszalna, nawet na mp3, ale czy na pewno ją Pan odczuje i w jakiej skali - może zwłaszcza w tym ostatnim aspekcie - trudno jakkolwiek wyrokować. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...