Jump to content

Głośniki do 200 złotych


Recommended Posts

Dzień dobry.
 

NA WSTĘPIE ZAZNACZĘ, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z TREŚCIĄ ZAKŁADKI "POLECANE", o czym poniżej.

Jako że umarły moje dotychczasowe Logitechy Z323 (które podobno są sprzętem bardzo kiepskim) potrzebuję pomocy specjalistów.

Na początku nie chciałem inwestować w głośniki, chciałem wydać jak najmniej za głośniki 2.1 (jako że 2.0 w tej półce cenowej nie zapewnią odpowiedniej ilości dość lubianego przeze mnie basu). Pokierowałem się rekomendacją ze strony "Polecane" i kupiłem Modecom MC-S1. Niestety, po ich uruchomieniu byłem bardzo rozczarowany. Był chwalone jako sprzęt prezentujący "poprawne" granie, a po ich odsłuchaniu byłem bardzo... zmieszany. Najwięcej można było zarzucić basom, które były okropne. Puste, pudełkowe, dudniące. Brak ciepła, przyjemnej wibracji. Do tego tandetny pilot, co postawiło kropkę nad "i" i sprzęcior poszedł do zwrotu. 

Zmieniłem trochę podejście, chcę wydać więcej kasy (powiedzmy że 200 złotych), żeby kupione głośniki były chociaż na poziomie starych Z323, które, po wczytaniu się w niektóre fora, są uznawane za totalne gówno. Mimo to - podobały mi się, spełniały moje potrzeby. Do jakościowego odsłuchu muzyki i grania używam słuchawek, w niedługiej przyszłości zamierzam kupić DAC Prodigy Cube BE. 

Stąd moja prośba - jesteście w stanie polecić jakiś zestaw 2.1 o stosunkowo "dużej" mocy (stare Z323 miały 2x6W + 12W, przy czym nie chciałbym schodzić niżej), które zagrają w miarę poprawnie? 

Wpadły mi w oko nowsze wersję moich staruszków, Logitechy Z333, będące teraz na promocji w Komputroniku za 189 złotych, może ktoś będzie w stanie coś o nich powiedzieć?
Edit: W grę wchodzą jeszcze Microlaby FC330.

Bardzo proszę o pomoc. Za wszelakie rady z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Edited by Lisu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...