Jump to content

Sennheiser HD 555 czy jeszcze warto?

majranpunk
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mam taki dylemat połamały mi się moje staruszki Technicsy czyli nadszedł czas zmiany sprzętu zwanego słuchawkami i kolega zaproponował mi, że może mi sprzedać Sennheiser HD 555 po sławetnym modzie za 250zł. Stan jak nówka. I teraz mój dylemat, czy warto kupić te słuchawki za tą cenę czy może można kupić coś lepszego i nowszego za tę samą cenę? Jeśli macie jakieś propozycje to z chęcią wysłucham co macie do zaproponowania. 

Dzięki z góry i czekam na porady.

Niech kolega wypożyczy Ci słuchawki na parę dni, posłuchaj na spokojnie. Jak się spodobają, to kupuj :)
Doceń możliwość bezpośredniego odsłuchu, które zweryfikuje lepiej niż jakakolwiek opinia.

Już słuchałem i jest gitara inna charakterystyka co Technicy ale fajnie i jestem skłonny je kupić, ale wiemy że ten model już troche lat ma i może są inne nowsze i lepsze słuchawki. A nie uważecie że jednak jest to wygorowana cena? Chyba że jakość dzwięku ciagle jest bezkonkurencyjny w przedziale do 250zł nawet nowych słuchawek?

Mi ogólnie chodzi o to czy się opłaca wydać te 250zł za używane ale dobre słuchawki,czy może jest to fanaberia kolegi.

Jeśli chodzi o zniszczenie to jak pisalem, sa na prawde w b.dobrej formie (jedna ryska).

Jeżeli Ci się podoba brzmienie, to czemu nie?
Raczej nic nowego w tym pułapie nie kupisz, co miałoby zdetronizować te słuchawki, jak lepsze, to niewiele albo i wcale.

10 hours ago, majranpunk said:

I teraz mój dylemat, czy warto kupić te słuchawki za tą cenę czy może można kupić coś lepszego i nowszego za tę samą cenę?

Kwestia warto, nie warto jest subiektywna, jakiś mega killer w tej kasie raczej nie powstał... W tej kasie co kupić szczególnie z otwartych, to mam dylemat z odpowiedzią, bo tylko na myśl mi przychodzą jakieś jasne superluxy czy takstary, które raczej będą technicznie lepsze, ale balans Sennków jest raczej ciekawszy. Tak jak powiedział crysis94, obadaj, czy nie są popękane i dodałbym jeszcze ostro negocjuj cenę, a potem je szanuj, żeby nie pękły ;) No i zobacz sobie ceny allegro obecnych i zakończonych aukcji, dodam, że koszt moda jest raczej zerowy.

Dzieki za wszystkie porady.chyba jednak kupie.a ta cena juz jest po negocjacjach bo kolo chcial 300zl to juz przegiecie bylo. A z tym modem wiem ze nie wlicza sie do ceny,a napisalem to tylko informacyjnie. Ale spoko.fajnie graja,pekniec nie ma wiec biore,a moje technicsy tak czy siak postaram sie polepic bo maja jakis kwadratowy, techniczny urok w stosunku do hd555 co w niektorych przypadkach wypada lepiej. No i sentyment,tyle lat ?.