Jump to content

Momentum M2 vs QuietComfort 35 (II)

NegWay
 Share

Recommended Posts

Od jakiegos czasu szukałem dla siebie sluchawek bezprzewodowych i utknalem miedzy dwoma modelami. Sennheiser Momentum M2 AebtBose QuietComfort 35 (Series II)

Przeczytalem kilka artykulow, ale nie mialem i nie mam okazji odsluchania ich na wlasnych uszach, dlatego zwracam sie o pomoc tutaj. Jezeli jest ktos kto mial okazje korzystac z jednego, a najlepjej z obu modeli i moglby sie wypowiedziec o ich wytrzymalosci, jakosci, dzwieku i ogolnie o wszystkim, to bylbym wdzieczny.

Najczesciej slucham muzyki rockowej, metalu, czasami jakis rap z mocnym basem. Najczesciej korzystalbym z nich w miejscach publicznych, wiec zalezy mi by jak najlepiej wyciszaly otoczenie, oraz by jak najmniej muzyki wydostawalo sie poza sluchawki. 

Edited by NegWay

IMO Bose jest ok, ale tylko ok, tam płacisz za materiały, świetne ANC i markę. Na pewno da się lepiej i jeżeli Momentum jakkolwiek blisko swojej wersji przewodowej jest, to chyba będzie lepsza opcja, ale Sennheiserów nie słuchałem bezprzewodowych.

5 godzin temu, bachankas napisał:

IMO Bose jest ok, ale tylko ok, tam płacisz za materiały, świetne ANC i markę. Na pewno da się lepiej i jeżeli Momentum jakkolwiek blisko swojej wersji przewodowej jest, to chyba będzie lepsza opcja, ale Sennheiserów nie słuchałem bezprzewodowych.

A miales moze stycznosc z Bowers & Wilkins P7 Wireless? Podobno lepiej sie prezentuja, niz te wymienione przeze mnie.

2 godziny temu, bachankas napisał:

Niestety nie. Ale na AF jest recenzja.

Czytalem, podobno wypadaja lepiej niz Momentum M2, do tego ktos inny mi je polecil.

Mam dylemat, moze jednak one bylyby lepszym rozwiazaniem

@bachankas Moglbys mi jeszcze powiedziec czy Momentum M2 i Momentum 2.0 to ten sam model?

Edited by NegWay

Ja mam P7W które są już wygrzane. Polecam pójśc do najbliższego Top HiFi i u nich sobię posłuchać. Niech nie przerazi Cię docisk do głowy i uczucie dyskomfortu. Co prawa, jest to tylko przez kilkanaście pierwszych godzin. Teraz mam je już trochę dłużej i są wygodne oraz można posiedzieć w nich spokojnie więcej niż 4-5h. Działały u mnie w grudniu po BT a teraz od stycznia współgrają z Aune X1s. Sam dzwięk jak przyjemnie dociążony tam gdzie trzeba ale potrafi szybko podnieść się z "kolan" (chociaż późnym wieczorem mogą być zbyt dynamiczne dlatego aktualnie szukam jakiś ciekawych słuchawek otwartych :D ) Porównywałem je z kilkoma parami słuchawek nausznych (Bose QC25) i dokanałowych (za nie dużą kwotę) - niestety żadne nie dały im rady. Tak jak @bachankas napisał - warto zapoznać się z recenzją na AF ;)