Jump to content

Słuchawki do 100zł

mlynos
 Share

Recommended Posts

Witam :)
Także szukam słuchawek dokanałowych w cenie do 100zł.

Słuchawki będę używał na wyjście do miasta, jazdy autobusem na uczelnie itp. Chciałbym by izolacja była średnia i miały wymienne gumki do uszu.

Słuchawki będą podłączone do Samsunga Galaxy SIII, lecz w późniejszym czasie będę zmieniał prawdopodobnie na SV. Słucham praktycznie wszystkiego lecz z przewagą rocka, metalu itp., mniej popu i innych techno podobnych kawałków. Wyglądowo to proste słuchawki, nie rzucające się w oczy, wytrzymałe by przewód przy jacku się nie przerwał. Co do dźwięku, to głęboki bass by nie rozwalał ucha czy zlewał się z restą dźwięków, czystość w dźwiękach (zwłaszcza wokale, gitara czy coś by były naturalne) no i dobrze słyszalne talrze w perkusji by były czyste. 

Patrzyłem na Brainwavz Delta ze względu na wymienne gumki i wyglądające bardziej solidnie niż Alpha, które też mogłyby być oraz Snab Overtone EP-101M lecz mam wrażenie, że będą wystawać dość mocno z ucha i nie będę mógł komfortowo założyć czapki zimowej :P 

Do tej pory miałem słuchawki Samsunga, lecz po paru miesiącach przewód pod izolacją się rozwalił i przez to jedna ze słuchawek nie działała. 

Czekam na inne propozycje, bądź opinie co do wybranych modeli przeze mnie,

Brainwavz Delta mogę ci polecić z czystym sumieniem. Jakość/cena jest bardzo zadowalająca. Wytrzymałe i wygodne, raczej nie powinny wystawać za bardzo z ucha.W moim odczuciu dobrze się sprawdzały przy rocku/metalu. Warto zwrócić uwagę czy na początku wszystko dobrze gra, bo mi się trafiły uszkodzone (jeden głośnik przerywał) ale po wymianie na nowe wszystko śmiga. Pierwsze co miałem (kupiłem sobie 2 szt. naraz) wytrzymały mi rok czasu, wiec jak za taka kwotę to nie można narzekać(pamiętam jak kiedyś kupowałem słuchawki philips albo sony za 50-70 to po 2 tyg były rozje*ane xD). Plus jest jeszcze taki ze dostajesz wszystkie rozmiary gumek silikonowych + 1 parę pianek Comply. Więcej się nie wypowiem bo tylko te tak naprawdę miałem dłużej niż jeden miesiąc w użytku.

Czy między  Brainwavz Delta czarne a srebrne jest jakaś różnica, czy tylko ta różnica jest kolorystyczna czy w inaczej wykonane, bo mam wrażenie że czarne są plastikowe a w recenzji tutaj na tym portalu srebrne są z aluminium?