Jump to content

Karta dźwiękowa + Słuchawki + Mikrofon


Recommended Posts

Witam, i jak coś przepraszam że piszę w sprawie tych trzech  rzeczy w jednym dziale ale nie będę pisał w każdy z osobna gdyż wybór jednego zależy od drugiego. 

Więc tak poszukuję Słuchawek do CS:GO czyli wiadomo wygodnych i z jak najlepszą sceną. Sam myślałem nad AKG K240 MKII bo mniej więcej taki budżet posiadam czyli gdzieś 300 zł. Może się ktoś wypowie czy te słuchawki nadają się pod CS:GO albo poda jakąś inną propozycję w podobnej cenie.

Dodatkowo poszukuje jakieś karty dźwiękowej lub DAC' A by uzyskać lepszy dźwięk niż z zintegrowanej karty. Nie znam się zbytnio ale chciałbym aby kosztował do 200zł. I gdyby coś to nie mam problemu z kupnem używanych rzeczy. I zależy mi na tym by wyciągnąć jak najwięcej z słuchawek w CS:GO. 

Ostatnią już rzeczą jest mikrofon. I tu pytanie czy jak kupię dobrą kartę dźwiękową lub DAC' A, to według mnie Trust Starzz w zupełności wystarczy do rozmów na TS i komunikacji w grze. Bo nie widzę sensu wydawać więcej niż 50 zł bo w tedy będę musiał oszczędzić na karcie dźwiękowej co raczej jest słabym wyborem. Co sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Witam.

K240 to dobre słuchawki do CS'a, można śmiało brać. Co do karty dźwiękowej to najlepiej by było dozbierać, jednak jak się nie da to można rozważyć np.:

Na PCI 

http://allegro.pl/asus-xonar-d2-pci-i7135955727.html#thumb/3

Na PCIE

http://allegro.pl/asus-xonar-dx-7-1-pozlacany-i7064869168.html#thumb/2

Co do mikrofonów niestety nie mam rozeznania. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...