Jump to content

Słuchawki do ok. 1000zł


KneXio
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Szukam słuchawek nausznych, zamkniętych lub pół-otwartych, jestem w stanie przeznaczyć na nie ok. 1000zł. Zależy mi by miały dobry dźwięk, były wytrzymałe w budowie. Będę z nich korzystał na telefonie (Galaxy S8), więc chciałbym bym mógł zmieniać głośność, zatrzymywać/wznawiać utwory bez wyciągania przy tym telefonu, ale dobrze by było gdybym mógł też z nich korzystać na laptopie. Słucham różnej muzyki, od rapu w którym wyeksponowany jest bas, przez pop i inne gatunki, po rock/metal, w którym tego basu aż tyle nie ma. Chciałbym by spisywały się bardzo dobrze w każdym brzmieniu (Najbardziej zależy mi na gatunkach, do których przypisałem linki). Do tego zależy mi na dość dobrej scenie i separacji, ale też nie przesadzonej. Wolałbym by były bezprzewodowe, ale równie dobrze zaakceptuję przewodowe.

Prosiłbym tylko o modele sprawdzone na własnym uchu, dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Wydaje mi się, że w zakresie odpowiedzi na zawarty w temacie problem wyboru sprzętu, pomocna może okazać się lektura Polecanych oraz innych artykułów znajdujących się na blogu. Bezpośrednie linki są również zawarte w temacie przyklejonym w ramach listy tematów tego działu. Na oko być może coś w stylu opisywanych tam Momentum lub MSR7 byłoby wartymi uwagi.

Pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...