Jump to content
EvilKillaruna

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

Guest
W dniu 24.04.2020 o 12:11, decees napisał:

Ulubiona firma DAPowa naszego forum :D

No nie wiem, ja tej firmy po prostu nie trawię. A po ostatniej akcji z beta-testami na DX 160, to już w ogóle balszoj bardak jest.

Powiem krótko Ifi Zen Dac robi robotę 😃 niby takie małe ale drzemie w nim szatan hehe w połączeniu z moimi edifierami jest naprawdę zacnie. P.s przesiadlem się z winampa na foobara i jest roznica  🙂

Pady do Staxów.

962635693_af(2).thumb.jpg.4d47b4108d3dbf132e6b0cd9dd1793ea.jpg

Norne Audio Therium.

1976755922_af(1).thumb.jpg.f13968208e14060bfc24a321c1310b4a.jpg

• Like 4
  • Approved 1

@NuYam Można prosić parę słów o tym kablu od Norne Audio? Co wniósł względem zapewne miedzianego cieńkiego stoka?

Posted (edited)

Słuchałem dopiero może z 2 godziny.  Wydaje mi się, żę zrobiły się gładsze i bardziej szczególowe, przestrzenne. Jesteś zagłębiony w muzyce, otacza cię, dźwięk jest większy, bez kabla wydaje się z przodu. Zwykly kabel jest bardziej metaliczny, ostrzejszy mniej melodyjny. Słuchawki  przesuneły się w stronę planarów. Wysycenie, melodyjność, głębszy wyraźniejszy bas, plastyczność. Jak słucham teraz na zwykłym kablu to grają nie atrakcyjne,sucho, bez emocjii, bez kolorów, płasko, chociaż podobalo mi sie wcześniej. Posłużę sie oksymoronem: muzykalne etymoticki :). Przez chwilę myślalem, żeby sprzedac staxy, bo dostałem muzykalność, szybkość, szczegółowość w małej zwartej formie. Imponuję też jakością i dbałością o szczegóły, przyjemnie sie na niego patrzy. Słucham na Pathos Converto mk1. Grają muzykalnie  gdy źródło jest muzykalne. Na telefonie już mniej ciekawie.Bałem się, że za bardzo wyostrze ety, ale jak słychać nie, chociaż nie mam do czego porównać.

Edited by NuYam
  • Like 1

@NuYam To ciekawie te kable tam kręcą w tym NorneAudio bo to widzę czyste srebro, więc się bałem, że będzie zbyt analitycznie i cieńko, a piszesz, że melodyjnie, głębszy bas, czyli bardzo pozytywnie :) 
Mnie właśnie też interesuje jeden kabel od nich, mianowicie hybryda srebro/miedź, tylko kurna te koszty :D Sprowadzenie + cło...

Posted (edited)

@maszynista1987 Takie małe zakupy to ja rozumiem👍👏 ZMF Verite prezentują się wspaniale, a dźwiękowo będzie zapewne jeszcze lepiej. Gratuluję i życzę miłych odsłuchów🎼🎶🎸🎷🎧

Edited by Tytus1988
  • Like 1

Guest
Posted (edited)

I cóż że ze Szwecji :) Miałem w wydawnictwie kolegę, którego matka była Polką, a ojciec Szwedem z Kalmar. A na imię miał Tomasz - czyli od razu był Tomasz Szwed. Dwujęzyczny skubany...

Edited by Guest

うたわれるもの Piano Collection Vol.1うたわれるもの Piano Collection Vol.2うたわれるもの Piano Collection Vol.3

「うたわれるもの Piano Collection」 Vol.1-3
DSD64

• Like 4

Posted (edited)
W dniu 28.04.2020 o 09:29, bachankas napisał:

Album roku so far:

trivium_what_the_dead_men_say.jpg

Cholibka, a ja przeoczyłem premierę... dzięki! Poprzedni bardzo mi podszedł (The Sin and the Sentence), szczególnie na Tidalu w Master (dobre smaczki się ujawniły) :]

Ja czekam na nowy Airbag - zapowiada się fajnie po pierwszych dwóch singlach.
image.png.333162d10d6a5d67ac7eeaf6888f9e10.png

Edited by jurcio6
  • Like 5

Posted (edited)

Wireworld Electra.

electra.thumb.jpg.af5955b1cd21244a66eb0fda58228403.jpg

Edited by NuYam
  • Like 4

@NuYam Bardzo fajny, będziesz zmieniał wtyczkę, na nasz standard. Sam zrobiłem sobie 3 metrowy z kupionych komponentów i mogę powiedzieć że oryginalna wtyka kosztuje niecałe 120zł i jest dostępna u dystrybutora.

Posted (edited)

Prezent na dzisiejsze urodziny, który będzie dopełnieniem NH przy DAPie🎁🎧 Na zdjęciu z padami z serii C (Sonorous VIII/X) oraz kabelkiem do sprzętu mobilnego od D8k, które łagodzą ich Vkę, tonizują obecną jeszcze nadmierną żywiołowość, podkreślając średnicę.

20200517_133642.jpg

Edited by Tytus1988
  • Like 7
  • Thanks 1