Jump to content

Muzyczne Zakupy

EvilKillaruna

Recommended Posts

I cóż że ze Szwecji :) Miałem w wydawnictwie kolegę, którego matka była Polką, a ojciec Szwedem z Kalmar. A na imię miał Tomasz - czyli od razu był Tomasz Szwed. Dwujęzyczny skubany...

Edited by Guest

W dniu 28.04.2020 o 09:29, bachankas napisał:

Album roku so far:

trivium_what_the_dead_men_say.jpg

Cholibka, a ja przeoczyłem premierę... dzięki! Poprzedni bardzo mi podszedł (The Sin and the Sentence), szczególnie na Tidalu w Master (dobre smaczki się ujawniły) :]

Ja czekam na nowy Airbag - zapowiada się fajnie po pierwszych dwóch singlach.
image.png.333162d10d6a5d67ac7eeaf6888f9e10.png

Edited by jurcio6
  • Like 4

Prezent na dzisiejsze urodziny, który będzie dopełnieniem NH przy DAPie?? Na zdjęciu z padami z serii C (Sonorous VIII/X) oraz kabelkiem do sprzętu mobilnego od D8k, które łagodzą ich Vkę, tonizują obecną jeszcze nadmierną żywiołowość, podkreślając średnicę.

20200517_133642.jpg

Edited by Tytus1988
  • Like 6
  • Thanks 1

Ostatnie nabytki:

Yamaha M35 oraz zakupiona w sklepie Audiofanatyk.pl przejściówka na jej wyjścia głośnikowe do K1000. Chciałbym podziękować za jej szybkie, a zarazem bardzo staranne wykonanie. Obsługa w pełni profesjonalna, ze wspaniałym stosunkiem do klienta. Jeszcze raz dziękuję i polecam!!! 

W tej chwili odkrywam na nowo moje AKG, ktore brzmią zachwycająco ????

20200523_124851_compress0.jpg

20200523_123148_compress43.jpg

20200523_130006_compress43.jpg

Edited by Tytus1988
  • Like 6

słuchawki bdb. Skórkowe pady lepsze od oryg. kupowałem kiedyś na ebay -28$ .LordRayden  chyba na żółtym dawał link do pokrowca na pałąk.Gniazda na wtyki bodaj 2,5mm z czasem powinny się deko wyrobić.Widocznie poprzedni właściciel nie zmieniał kabla. Jak Masz możliwość sprawdż je na HA-1 po bal. - petarda.Mogą się okazać docelowymi.

Edited by Tommy66
  • Like 1

Po testowych odsłuchach zdecydowałem się na zakup i oto jest :D

Mój własny, mój preszyyyssss!

Sinus Audio OTL6N13S z srebrzonymi gniazdami RCA oraz srebrno-miedzianymi kablami wewnątrz. Dobrałem również drugi zestaw lamp mocy (6080 RCA) i sterujących (Sylvania JAN 6189). Te sterujące świetna sprawa! Bardzo polecam do tego wzmacniacza. Powodują większe wyrównanie pasma oraz jeszcze lepszą holografię i napowietrzenie mimo zachowania potęgi brzmienia.

image.thumb.png.0b05840cbcce68e6d33250e1bf34baf0.png

• Like 7
  • Approved 1