Jump to content
Jakub Łopatko

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

@Palpatine Dziękuję za miłe słowa :). Tak to właśnie dla mnie wygląda.. aż muszę się znowu pochwalić moim zdolnościami manualnymi...

0fe10fbd3654354f.jpg

Wstępnie postanowiłem zostawić sobie T1, często w nich czytam i gram. Dobrze mi służą i to raczej się nie zmieni, a nowy kabel jeszcze trochę wycisnął tę cytrynę. ;) 

• Like 1
  • Haha 1

Nowe pady do Dian Prosto z Ameryki ... Nowe są sporo większe , dużo więcej miejsca  na ucho , wygoda i scena na + :)

IMG_20191126_100258176.jpg

IMG_20191126_100456535.jpg

IMG_20191128_125725843.jpg

IMG_20191128_124932177.jpg

Edited by maszynista1987
  • Like 5

Jako, że skończyłem już kompletować akcesoria, wrzucam finalny efekt. ;)

spacer.png

Druga młodość dla M1, robi za transport do TEACa. Sprzęty połączone kabelkiem FiiO CL06.
M1 dostał nowe etui, a TEAC zabezpieczenie na czas przechowywania/transportu - Shanling C3.

Całość przypomina czołg, ale spełnia swoje zadanie. :D

• Like 8

unknown.png

Zakupilem to po zobaczeniu pomiarow tutaj: https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-apple-vs-google-usb-c-headphone-adapters.5541/

Jesli chodzi o brzmienie to DragonFly Black i E10k kosztujace bagatela 6-cio krotnosc tego malucha nie maja nawet podejscia. Oczywiscie oba daci maja duzo wiecej mocy - na HD600 poziom glosnosci na ktorym slucham muzyki osiagam gdy adapter ustawiam na okolo 80%, a AQ na 40-50%, ale bedac szczerym jakosc dzwieku jest po prostu nieporownywalna.

• Like 4

Ktoś kiedyś pisał, że nie mogą sobie pozwolić na dużą cenę, bo to przecież "tylko przejściówka". No i jakby to wyglądało, usuwać Jacka i wprowadzać przejściówki po 100-200 zł :D 

2 godziny temu, Noah napisał:

BGVP DM6 

1E09270E-55F1-487B-998D-382C35EDC57D.jpeg

Skrobnij parę słów, jak się osłuchasz, zwłaszcza jak one się z FH5 mierzą :)

• Upvote 1

22 godziny temu, bachankas napisał:

Skrobnij parę słów, jak się osłuchasz, zwłaszcza jak one się z FH5 mierzą :)

@Noah Ja również poproszę kilka zdań porównania 

5 minut temu, Palpatine napisał:

@Noah Ja również poproszę kilka zdań porównania 

A proszę bardzo - podobają mi się te dm6 bardziej niż fh5 😂

11 minut temu, Noah napisał:

A proszę bardzo - podobają mi się te dm6 bardziej niż fh5 😂

Tylko kluczowe pytanie dorzucę - izolują lepiej od Fiio? Bo de facto to mnie wstrzymywało trochę od zakupu, muszę mieć co najmniej dobre tłumienie. Dlatego się z Aune E1 pożegnałem, dlatego Audeo mi nie wystarczają.

Jeśli chodzi o moje uszy to izolują dużo lepiej , są wygodniejsze . Fh5 przez swoją krótka tulejkę wypadały mi z prawego ucha . DM6 siedzą idealnie . Sonicznie to fiio zabijały mnie ilością basu . Tutaj tego problemu nie ma , jest więcej góry , fiio bardziej pofalowane . Dla mnie osobiście dm6 to bardzo ciekawa opcja w tym budżecie . 

Muszę jednak dodać , ze osoba ,która kupiła fh5 ode mnie stwierdziła , ze one nie maja basu . Wiec jak widać , co uszy to opinia 

Edited by Noah

W dniu 3.12.2019 o 20:15, Noah napisał:

ze one nie maja basu

Mają sporo subbasu, ale brakuje trochę midbasu. Przy spokojnych odsłuchach w domu jest to wystarczające, ale w ruchu trochę ten subbas się gubi, dlatego ja też szukałem czegoś co podbije przełom średnicy i basu. Ostatecznie zostaje Red bo generalnie jest "najczystszy" chociaż tez gra skrajami.

Przy okazji, trzeci maluch do porównania był, ale tu już słychać różnicę ceny.

mini-dac.jpg

Po tygodniowych testach uznałem ze zostaje. Świetny transport pod Cobalt w warunkach domowych i hotelowych plus bateria działa ponad 15h gdy słuchamy muzyki i przeglądamy net jednocześnie. Na plus tez jakość ekranu, filmy na tym ogląda się rewelacyjnie. 

DA9C93B8-6276-4754-B81A-3FE28D81FFCB.jpeg

Edited by Palpatine
  • Like 3

36 minut temu, Palpatine napisał:

Po tygodniowych testach uznałem ze zostaje. Świetny transport pod Cobalt w warunkach domowych i hotelowych plus bateria działa ponad 15h gdy słuchamy muzyki i przeglądamy net jednocześnie. Na plus tez jakość ekranu, filmy na tym ogląda się rewelacyjnie. 

DA9C93B8-6276-4754-B81A-3FE28D81FFCB.jpeg

Który to ipadzik? Podejrzewam, że Pro bo dosyć spory się wydaje, 1 lub 2 generacja i prawdopodobnie na12,9? :k701smile:

Czekam tylko na iPada Pro z ekranem 4K HDR i albo OLED albo 120Hz bo na razie tych dwóch rzeczy nie da rady połączyć. Nie mniej Retina jest tak mocno dopracowana, że „WOW”. Ale 4K HDR i witajcie filmy na Apple TV :$ iPady są na tyle mocne, że rozdzielczość 4K iPad wciągnie nosem.

44 minuty temu, Palpatine napisał:

Na plus tez jakość ekranu, filmy na tym ogląda się rewelacyjnie. 

Fakt choć szkoda, że nie da rady wykorzystać całego ekranu, a tylko niewielką część z racji na format obrazu. To byłoby coś. 

iPad Pro 12,9 2017

Podejrzewam ze 11’ byłby bardziej poręczny.

Co do jakości ekranu ciężko z iPada odwraca się wzrok na tv