Jump to content
Jakub Łopatko

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

No i przyszly. Musze przyznac, ze strasznie mi sie podobaja, chociaz maja pewna wade - nie sa HD600tkami. :P

MZkvc0l.png

Edited by JTN5M
  • Like 9

W dniu 20.10.2019 o 20:47, Noah napisał:

Fijo efcha 5 

9A2D7466-9CAF-4A80-9C8A-09B74D209D60.jpeg

I jak się zgrywają z Redem? I to i to chyba dość jasno gra.

39 minut temu, Jakub Łopatko napisał:

A co tam, nie będę gorszy :).

MhKYLyp.jpg

Cobalt. Z czasem pomyślę w tej konfiguracji już tylko o kabelku do i20.

Hah pełen komplet, niczego nie brakuje. Audiofilsko :trollface-e:

A czy jest w planach dalszych bądź bliższych recenzja LCD i3?

Edited by Nehero

@LoCzekk W tym wątku z tego co się orientuję Krystianie pisze się wtedy, gdy dokonało się zakupu. Więc chyba tak. ;)

@Nehero Niestety nie ode mnie to zależy. Jak mi przyślą to będzie. Jak nie przyślą to nie będzie. Na razie nie przysłali więc nie ma. Z Audeze będą w najbliższym czasie tylko LCD-GX.

• Like 1

Teraz Polska!

Niestety wbrew pozorom moje słonie lewe ucho o dziwo dotyka wnętrza i to niemiłe uczucie, od razu po pierwszym założeniu. Chyba będzie zwrot. O dziwo konstrukcja taka jak HyperX czy Sony jest głębsza (ale bardziej grzeje). Tutaj głębokie pady, ale muszle płytkie i pady miękkie - dla kogoś normalnego - raj na głowie - dla mnie na samym początku gorzej niż wspomniane wyżej modele, ale będziem testować.

20191105_155341435_iOS.thumb.jpg.16ab1c0b54922977791b1f2ed9443973.jpg     20191105_155449941_iOS.thumb.jpg.700507661d8832c4088bc2d6caca749e.jpg

23 minuty temu, LoCzekk napisał:

Wynegocjowałeś coś z TopHifi jeszcze czy używka?

Nowka. Nie ma szans na cenę niższa niż obecna 899 zł. Starałem się negocjować wczoraj przez net i dzisiaj na miejscu osobiście 😉

Edited by Palpatine

Mi przerobił(oczywiście nie za darmo)  :) może się zmieniło ...

Dodam że Akg 270 Studio to dość ciekawe słuchawki ,nie spodziewałem się że tak zagrają z rme ,łapią z nim chyba synergie . Mocy potrzebują sporo , nie trzeba wydawać niewiadomo ile kasy by mieć dobry dźwięk :) Szkoda że zamknięte graja tak lekko pogłosowo .A po za tym cena jakość dał bym im 10/10 ;)

Dobrze podpowiadał żeby spróbować ich z Rme   @Jakub Łopatko

Edited by maszynista1987
  • Like 1
  • Approved 1

Nie płakał na pewno za tą jedną brakującą częścią mechanizmu suwadła. Ja sam nie zwróciłem uwagi na aukcji niestety, że tego elementu brakuje. Pozostaje szukać rozbitków lub części aby sobie ten element dosztukować. Mam trochę teraz wyrzuty sumienia, bo mogliśmy się porozumieć na moje K242 HD w ostateczności w takiej sytuacji i tam nie byłoby takich problemów. Mimo wszystko mam nadzieję, że się spodobają brzmieniowo.

• Approved 1

Proszę się nie martwić, byłem świadomy przed zakupem - stąd cena była atrakcyjna :).

Żeby tutaj nie schodzić z tematu, swoje uwagi opiszę w wątku zakupowym.

• Like 1

Lekka zabawa w archeologa - iBasso DX50, ale w dobrej cenie kupiony. Rockbox i mam świetnego DAPa z wymienną baterią :)

_1020534.JPG

Edited by bachankas
  • Like 3
  • Approved 1

Drugi weckend z rzędu lepszy niż jakieś amerykańskie B.F [jak dla mnie]

H.P  430 G3 -  i5 - 6200u ssd128. 4gb ram ddr4 Win 10pro, zepsuta bateria,ale cena rewelacja.

DSCN2769.JPG

DSCN2773.JPG

DSCN2774.JPG

• Like 1