Jump to content
Jakub Łopatko

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

Oj ta walizeczka jakąś taką znacznie większa i pojemniejsza. Chyba nie tylko słuchawki będą tam przewożone :evilgrin:

• Like 1

Sprawdzałem i kabel też się zmieści, ale tyko jeden (jeśli mowa o AC3B). Case jest faktycznie większy od tych stosowanych wcześniej z innymi modelami LCD, a dokładniej pochodzi z modelu MX4.

audeze_lcd-mx4_01.jpg

audeze_lcd-mx4_02.jpg

Miejsca jest sporo, ale ładowność o dziwo lepsza była w np. starych Vortexach, gdzie słuchawki były na tacce, a pod nią można było zmieścić nie tylko kable, ale i materiały promocyjne i certyfikaty. Po numerze patentowym na zatrzaskach udało mi się dotrzeć do informacji, że należy on do Royal Case Company Inc. z USA.

1 minutę temu, Jakub Łopatko napisał:

Jakaś nowa definicja tego słowa na mieście.

słaba ta bieda

Kable pasują ,to taki żart. Dzwięk to petarda . Ale jako komplet jest dopiero moc w sygnale , coś czego trzeba posłuchać.Niesamowita rozdzielczość i kluczowym kablem nie jest słuchawkowy ,tylko zespół .

Edited by pablo650
  • Like 1

To prawda. Cena była świetna, bo w takiej samej sprzedawałem swój sprzęt, a przynajmniej przed stargowaniem. Także sprzedający zarobił jeszcze parę groszy :).

U mnie natomiast...

ZWaGl24.jpg

Co by Aurium na światłach jechał i pały nie zgarnęły. Jeśli emblematy nieczytelne od lamp foto, to są to sowieckie 6N23P-EW w wariancie militarnym. NOS. Praktycznie nie do dostania. 

• Like 4

SoCas Padmod do Stax L-300

487910070_padmod(1).thumb.jpg.737755849724177dcdb27c4d87c3197c.jpg

Bas jest teraz w ilości porównywalnej z LCD-2F, ale dokładniejszy. Nasyciła się też średnica.

Są to teraz inaczej grające słuchawki, są bardziej uniwersalne.

Brakuję im do naturalnej barwy średnicy LCD-2F i są mniej funowe  w basie.

Nie maja też tego klimatu co 2F, ale wybrałem je ponad Audeze, które sprzedałem, aby pokryć koszty innego pałąka do L-300.

Edited by NuYam
  • Like 3

6 godzin temu, Jakub Łopatko napisał:

To prawda. Cena była świetna, bo w takiej samej sprzedawałem swój sprzęt, a przynajmniej przed stargowaniem. Także sprzedający zarobił jeszcze parę groszy :).

U mnie natomiast...

ZWaGl24.jpg

Co by Aurium na światłach jechał i pały nie zgarnęły. Jeśli emblematy nieczytelne od lamp foto, to są to sowieckie 6N23P-EW w wariancie militarnym. NOS. Praktycznie nie do dostania. 

Jestem ciekaw jak graja, czy jest progres do Elektroharmonixa, a To są moje. Tesla E88CC, Elektroharmonix 6922EH i Philips E88CC

20190707_154447 (Copy).jpg

Edited by pablo650
  • Like 1

6N23P SILVER SHIELD NOS ,chyba sobie takie kupie i jeszcze kilka innych, żeby było coś, do zabawy z dzwiękiem. Rosyjskie, i wyglądają na bardzo zadbane.:trollface:

• Like 1

Paczuszka od @Jakub Łopatko w której znajdowały się takie itemki jak:

ROOMs FS w kolorze czarnym, drewno

Nowe skórki do AKG + wkładki oraz

Kabel optyczny QED Performance

Polecam tego allegrowicza :)

20190805_191104.jpg

• Like 9

Mówiłem że pasuje kolorystycznie 👍. I ja również bardzo dziękuję :). Teraz pozostaje czekać na montaż i wrażenia. Wkładki mają wcięcie, można je traktować jako wskaźnik położenia.

1 godzinę temu, decees napisał:

iSine 10 + Cipher V1 = jakie to jest dobre :x

To prawda. Świetny współczynnik jakości do ceny.