Jump to content
Jakub Łopatko

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

2 godziny temu, j4r3k napisał:

2019_07_10 18_48_00_3.jpg

2019_07_10 18_48_58_4.jpg

2019_07_10 18_50_46_1.jpg

[/spoiler/

Jak sobie posłuchasz to skrobnij proszę coś na ich temat. Powoli przymierzam się do jakichś planarów, a te wyglądają obiecująco.

Edited by Hayabusa

Tor do poduszki na razie uważam za zamknięty, na zdjęciu najnowszy nabytek... wzmacniacz Cavalli Tube Hybrid - edycja Massdrop

77C8B6A2-5CF8-4E0A-8BBA-4ED2982171F6.jpeg

• Like 8

12 minut temu, Palpatine napisał:

@Corvin74 to zakup od Karmazynowego? Szybko sprzedał 😋

Tak od niego. Zobaczyłem jego ogłoszenie na HiFi i jako, że mnie wcześniej uprzedził to teraz szybka transakcja. On kupił to dla ciekawości, czekam THX 789

19 minut temu, LoCzekk napisał:

Powiem Ci @Corvin74 że color matching idealny. Lewa strona srebrna a prawa idealnie czarna - akurat idealna dla mnie :D

Ja słucham przy zgaszonym świetle to kolor lampki robi wrażenie :D, teraz się zastanawiam nad wymianą K5 na jakiś DAC od Massdropa - to kolor się będzie zgadzał...

Raczej wątpię, aby opłacało się ściągać dac od nich. Grace nic specjalnego, a jak wierzysz w magię R2R to szedłbym w Soekrisa albo pakować się grubo w Gungnira/Yggdrasila.

Pierwszy zakup to Qobuz Studio, by sprawdzić na własne oczy co to jest, czym się różni od Tidala.

Drugi zakup to Aune S7 z pobliskiego komisu od @Jakub Łopatko. Świetnie zapakowane. Stan taki jak w opisie, jak nowy, wygląda jak prosto z salonu.

455DF4C7-B15C-4A45-B58A-F36CCF2DB833.jpeg

• Like 9

11 minut temu, Nehero napisał:

wygląda jak prosto z salonu

Bo tak jest, z salonu Jakuba :E

Dobry nabytek 

• Like 2

No właśnie niestety nie . Posłuchałem kilka minut z fh7 i ruszyłem na trening :)

3 godziny temu, Noah napisał:

ruszyłem na trening

Koniecznie celem wyciskania 170 kg na klatę przy rytmach Disco Polo krzycząc, że ze swojego LG V40 Quad DAC nie będziesz słuchać słuchawek bez kabla. 

• Like 1
  • Haha 3

9 minut temu, Jakub Łopatko napisał:

Koniecznie celem wyciskania 170 kg na klatę przy rytmach Disco Polo krzycząc, że ze swojego LG V40 Quad DAC nie będziesz słuchać słuchawek bez kabla. 

Nie taki trening  a reszta się zgadza :) 

Oczywiście to był dżołk w kontekście naszego sławnego tematu z rana o dokanałówkach do disko polo :).

5 godzin temu, LoCzekk napisał:

Bo tak jest, z salonu Jakuba

W sumie to z pracowni. Całe combo (S6 + S7) siedziało po lewej stronie na stole, pod monitorem (zaleta VESY). Bardzo się cieszę że stan się Wam obu podobał dla odpowiednio obu sprzętów. Faktycznie staram się jak mogę dbać o sprzęt który posiadam, zwłaszcza że często trafia on na zdjęcia do porównań. 

• Thanks 1

W dniu 10.07.2019 o 21:56, Hayabusa napisał:

Jak sobie posłuchasz to skrobnij proszę coś na ich temat. Powoli przymierzam się do jakichś planarów, a te wyglądają obiecująco.

2 godziny temu, Hir0 napisał:

Czas nadszedł... uwielbiam zapach nowych słuchawek. ;)

Synergia pewnie trafiona ?? Muszę kiedyś ich posłuchać :) 

2 minuty temu, maszynista1987 napisał:

Synergia pewnie trafiona ?? Muszę kiedyś ich posłuchać :) 

Synergia jest bardzo dobra, a to słuchawki wyjęte wprost z pudełka. Przeczekam aż minie "miesiąc miodowy" nowego sprzętu i coś o nich napiszę. Opisywałem wcześniej ich brzmienie z Pathos Aurium i zrobiły mnie mnie duże wrażenie, teraz słucham ich z iFi i jest bardziej muzykalnie i organicznie, wspaniała głębia i czucie muzyki bez utraty detalu. Od razu mogę napisać, że jestem bardzo zadowolony z zakupu, a to miały być tylko słuchawki do gier ;). Świetnie też uzupełniają się z LCD2 w gatunkach gdzie jedna para kuleje druga pokazuje co potrafi.

• Like 1

14 minut temu, Jakub Łopatko napisał:

Całe szczęście, bo u mnie wytrzymały 2 tygodnie i sprzedałem je z powodów zdrowotnych.

Niestety są to słuchawki pod konkretne tory, nie można ich polecać w ciemno.

Nie i na iDSD miałbym z nimi te same problemy. Po prostu są tak niewyważone tonalnie, że powodują u mnie problemy zdrowotne. Tor nie ma tu nic do rzeczy. Dlatego winszuję zakupu jeśli naprawdę jest udany.

T1 v2, ale też ogólnie większość Beyerów, mają podkreślone 8-12 kHz i w tym zakresie powodują u mnie nadwrażliwość. T1 v1 miało bardziej równe pasmo i bliższą średnicę, więc efekt nie był tak oczywisty i dawało się z nich korzystać bardzo długo. Tak samo HD800. Efekt trochę wracał na K812 ze względu na głębię środka. Powiedzmy więc że to po prostu moja indywidualna cecha anatomiczna. T1 v2 kupowałem do tych samych zadań, które stawiam dziś HD800, ale po wszystkich testach i wycofaniu T1 v1, które trzeba byłoby przerabiać na BAL, uznałem że nie ma sensu i najbezpieczniej iść w 800tki, które też mają swoje bolączki, ale jako narzędzie robią świetną robotę.