Jump to content

Recommended Posts

@NuYam dziękuje za opis. Przez rok posiadałem i10 i bardzo długo rozważałem przesiadkę na i20 (do dzisiaj jest to opcja). Zbieram informacje na temat i10 vs i20 i wszystko powoli zaczyna układać mi się w pewna całość. Jeśli nie posiadasz sprzętu Apple by sprawdzić pełnie możliwości słuchawek to warto zainteresować się kablem Cypher BT - właśnie jestem po lekturze recenzji na blogu by @Jakub Łopatko 

• Like 2

Momentum M2 Over Ear. Doki idą na bok, aż mi ręka wydobrzeje. Nowe, z Amazona - cena fajna 105 ojro :)

Edyta: dostarczone z magazynu w PL w jeden dzień. Szacun Amazon :)

3_4_1_2.jpg

Edited by Guest

Akurat zakupy te to efekt dużej migracji sprzętowej jaką przeprowadzałem od paru miesięcy. Także minuta ciszy dla sprzętu, który został sprzedany w celu możliwości zaopatrzenia się w pokazane na zdjęciu rzeczy:

• Burson Conductor V2+
  • AKG K240 Monitor
  • AKG K240 DF
  • AKG K340
  • okablowanie Melodika jakie mi się swego czasu napatoczyło do KEFów
  • Aune S6
  • Yamaha M35
  • Kenwood GE45
  • Części od AKG K142 HD
  • Burson SS V5
  • Prolink Futura RCA
  • Westone W1
  • Audictus Explorer
  • Etymotic MK5
  • Shanling M1
  • Sonic Imagery Labs 994Enh
  • Gold Reference
  • Behringer FBQ100

[*]

Aktualnie plany zakupowe mam już praktycznie wyzerowane. Co najwyżej kufer do LCD-XC. Z innych rzeczy może pomyślę nad wymianą A-S201 na coś lepszego, aby można było sobie potestować pewniejszym uchem jakieś lepsze kolumny od czasu do czasu. Docelowo mój preferowany target to Yamaha A-S701. Środki na to pójdą najpewniej z LCD-2. Także znów - przesunięcia, przesunięcia.

• Sad 1
29 minut temu, raulendymion napisał:

To żółte pokrętło z boku to do regulowania głośności?

Tym pokrętłem można regulować czy komora akustyczna ma być otwarta czy zamknięta, co wpływa na brzmienie.

Ja trochę skromnie, bo muzycznym zakupem jest przejściówka ifi usb c do micro usb do iPada. Ale w końcu mogę się cieszyć muzyką również z iPada, natywnie przesyłaną, bez żadnych dodatkowych programów, tak jak ma to miejsce w moim S Note 4, zarówno Mojo jak i Fiio Q5 reagują bezproblemowo na ipada. A na zdjęciu jak widać iPadzik :x, combo z Mojo + Fiio Q5  oraz Nightowl :x.

A do tego zakup co prawda nie-muzyczny, lecz coś co umili słuchanie muzyki, a konkretnie nowy zestaw do yerba mate, trochę zaszalałem, ale było warto. No i musiałem się pochwalić. Łącznie 3kg yerby Chimarrao, tykwa cuia, brazylijska Bombilla(Bomba) 33cm oraz 5 próbek innych yerb niż zamówione.

Bo nie ma to jak słuchać muzyki i siorbać yerba mate na działce w środku lasu.

20190705_165955.jpg

IMG_0013.jpg

20190705_173227.jpg

• Like 4
24 minuty temu, Soundy napisał:

Ja tam wolę Senche, lub Matche ;) 

Matcha only Japan, chińska niestety to już nie ta sama jakość co japońska.

Senche też mam i japońską i chińska.

Edited by Nehero
  • Upvote 1