Jump to content
Jakub Łopatko

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

4 minuty temu, Noah napisał:

Kupiłem już skręcony ale bez wtyczek . 

Jakie zmiany SE vs BAL na S6Pro?

14 minut temu, Palpatine napisał:

Jakie zmiany SE vs BAL na S6Pro?

Więcej mocy 😂

@bachankas bardzo ładne, podobno bardzo wygodne. Jak grają? Posłuchałeś przy okazji FH5 i FA7?

Edited by Palpatine

Właśnie nie mieli FH5 i FA7 na stanie. Były FH1, które grają zgoła inaczej - bardzo mocna Vka się wydaje z super tąpnięciem.
Oj wygodne są skurczybyki, kopułka się im udała. Nawet moja narzeczona, która preferuje malutkie doki, od razu seala i wygodę złapała.

Granie specyficzne jak wiele pojedynczych armatur - równe, niemal liniowe. Bas raczej lekki i punktowy, względem Audeo jednak ciut lepiej subbas mruczy sam z siebie.
Generalnie zrobili słuchawki, które chciałyby być benchmarkiem i monitorami, ale jednak zachowują kapkę gładkości.
Na recenzji kropka wspominają, że może być problem z synergią w kwestii sopranów - z M3s jest bardzo dobrze. Nie tak krystalicznie i energicznie jak Audeo, ale w efekcie mniej męczące granie, a mimo wszystko góra nie gubi detali.

Generalnie nie są to takie allroundery jak Aune E1 na przykład, ale w metalu jest super, nie gubią się, średnica wystawiona blisko, wokal in your face. Ciekawe słuchaweczki i za te 5 stówek (ja jeszcze rabacik mały dostałem) bardzo fajna opcja.

Na rynku IEMów teraz jest dobrobyt, do wyboru do koloru :)

• Like 3

No no bachorkas, to ja widzę, że coś tam jednak słyszysz :D 

Coś tam słyszy, ale skąpy, a z drugiej (czy właściwie trzeciej) strony spontanicznie wydaje pieniądze na słuchawki - no gorszego melomana ziemia nie nosiła chyba xD

12 minut temu, bachankas napisał:

Coś tam słyszy, ale skąpy, a z drugiej (czy właściwie trzeciej) strony spontanicznie wydaje pieniądze na słuchawki - no gorszego melomana ziemia nie nosiła chyba xD

To się nazywa hobby ;)

Twój opis potwierdza reckę kropki :)

12 godzin temu, Palpatine napisał:

To się nazywa hobby ;)

Twój opis potwierdza reckę kropki :)

Właśnie recka Kropki mnie zachęciła i generalnie moje wrażenia się mocno pokrywają. Na razie problemów z holografią nie wylapalem, ale też mało słucham muzyki takiej, gdzie to mocno istotne - w muzyce symfonicznej może i faktycznie być różnie, ale rzadko odpalam. 

7 minut temu, raulendymion napisał:

Mózgowtyczki :)

Obawiam się właśnie, ze komfort jest dokładnie taki na jaki wyglada 😉

podstawa to obciąć trzeci kołnierz i zrobić z fabrycznych biflange lub bawić się tipsami, wtedy wchodzą bez problemu wchodzą jak trzeba i lepiej grają. Wygoda się poprawia, ale nigdy nawet przeciętnie nie będzie.

@Jakub Łopatko używa tak HF5

Ja również z Etami nigdy nie miałem problemów przy wyciąganiu, zawsze wszystko wychodziło w całości. Seal marzenie :D

Sony NW-A45. Właśnie przyszedł. Słucham 20 minut. Punktowy bas. Przygładzony dźwięk.Powinien nie męczyć przy dłuższym odsłuchu. Zobaczymy co pokaże po paru dniach.

Słychać  różnicę przy gęstszych plikach na plus.

sony.thumb.jpg.7be879694c5792e34ee1ef0305f0e3c0.jpg

Edited by NuYam
  • Like 3

1 godzinę temu, NuYam napisał:

Przygładzony dźwięk

To poważna wada.

W dniu 28.05.2019 o 17:42, decees napisał:

Dobra Tesla nie jest zła, czyli T90 Jubilee lekko modzone w kierunku złagodzenia peak'a ;)

IMG_4546.JPG

Słuchałem tego egzemplarza. Jak już mówiłem ówczesnemu właścicielowi - zamulone misiaczki. Gdyby nie były zamulone i łagodne to byś ich nie kupił. Tyle się nasłuchałem i naczytałem jakie to one są ostre, a usłyszałem usypiacze.

Edited by Rafacio
  • Haha 2