Jump to content
vonBaron

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

Podśmiechujki a mówię Wam, ze S6 to jeden z najlepiej wycenionych sprzętów audio ever w korelacji cena do jakości.

• Upvote 3

13 minut temu, LoCzekk napisał:

Pozazdroscilem I też zrobiłem wersję Pro aczkolwiek w wersji AF :E

1558693342522106948045243067960.jpg

Jak Byś dał dłuższą naklejkę to by weszło rozwojowo mkII.🤣

25 minut temu, Tommy66 napisał:

Jak Byś dał dłuższą naklejkę to by weszło rozwojowo mkII.🤣

To by "konstruktor" musiał czcionkę zmniejszyć bo by się nie zmieściło 😛 

@Noah Z niecierpliwością będę wyczekiwać opisu wrażeń. :D

@LoCzekk Niezły patent! Muszę sprawdzić u siebie! To musi być jakaś audiofilska taśma i marker, czy można wziąć pierwsze lepsze z papierniczego? :8D:

10 minut temu, daviox napisał:

Niezły patent! Muszę sprawdzić u siebie! To musi być jakaś audiofilska taśma i marker, czy można wziąć pierwsze lepsze z papierniczego? :8D:

Specjalna taśma izolacyjna, kolor może być jaki chcesz. Ja wziąłem niebieską żeby podpasować pod AF aczkolwiek miałem jeszcze do wyboru czarną. Audiofilskiego markera się nie dorobiłem także może być taki do płyt CD żeby się nie rozmazywało :D 

Posted (edited)

Koniec z chińszczyzną - Westone UM Pro 30. Ktoś chce Kanasy albo DM6? :) 

WUMP30.jpg

Edited by raulendymion
  • Like 3

Sporo tej chińszczyzny przerobiłeś, już myślałem ze następne będą DM7 😉

Czas na Amerykę, tez sie czaje ale na inna firmę.

• Like 1

Eee nie, coś w tych wszystkich chińczykach mi nie gra do końca. Kanas Pro mimo wygrzewania nadal brzmi tak sobie, DM6 zapycha ucho na wszystkich gumkach i piankach, a uszy mam czyste. Jedyne dobre były Havi B3 Pro I - dobre dźwiękowo, bo słabe jakością wykonania. A na Andromedy mam na razie za mało dinero.

6 minut temu, Palpatine napisał:

Sporo tej chińszczyzny przerobiłeś, już myślałem ze następne będą DM7 😉

Czas na Amerykę, tez sie czaje ale na inna firmę.

Wiosna idzie i pytanie do @Palpatine czy zrobi się zielono ?:) 

2 minuty temu, raulendymion napisał:

Eee nie, coś w tych wszystkich chińczykach mi nie gra do końca.

Tak to już właśnie jest i mam wrażenie, ze nie dotyczy to tylko chińskiego chifi.

2 minuty temu, Noah napisał:

Wiosna idzie i pytanie do @Palpatine czy zrobi się zielono ?:) 

Czekam aż MK2 pojawia się w sklepach i po odsłuchach podejmę decyzje. Ale są takie wstępne plany.

Posted (edited)

Też bym kupił coś od Campfire lub Empire Ears, ale na razie ważniejsze było sprzęgło w Fokusie - mać, jedyne 1800 zł :(
Zresztą jak się wkurzę, to poszukam gdzieś Amperiorów na ebayu - będzie spokój z piankami i tulejami.

Edited by raulendymion

Ja mam w planach wybierać między Andromeda a Bravado tyle, ze tu na dalekiej północy nie za bardzo jest gdzie posłuchać.

Niby nie ma się czym chwalić ale jeszcze niewygrzane a już je lubię za wygodę i niemęczący styl....

IMG_20190524_202519.jpg

• Like 6

Mozos, coś czego nie znam, Matrix? I moja platoniczna miłość - Pathos :x

Jak wrażenia? 

@LoCzekk Raczej dwa Matrixy ;). W Twoim przypadku przy S6 większy sens jest albo iść w S7 dla connectivity i mocy, albo wymiana na Converto MK2.

11 minut temu, Jakub Łopatko napisał:

@LoCzekk Raczej dwa Matrixy ;). W Twoim przypadku przy S6 większy sens jest albo iść w S7 dla connectivity i mocy, albo wymiana na Converto MK2.

"za wysokie progi..." jeśli chodzi o Converto. Narazie odpuszczam audio zakupy :(

14 godzin temu, LoCzekk napisał:

Mozos, coś czego nie znam, Matrix? I moja platoniczna miłość - Pathos :x

Jak wrażenia? 

Pathos to inny poziom , bas jest cięższy i bardziej zróżnicowany, wokale są gładsze w wykończeniu , wieksza holografia,dynamika i swoboda dzwięku . Szczególnie widać to po przełączeniu na tryb natywny . Po usb jest pieknie , po koaksialu wydaje mi sie  że jeszcze minimalnie lepiej ,ale po Hdmi nativ, to dopiero jest frajda słuchać wszystko od nowa . A do tego absolutna cisza w tle . W wersji bez konwertera, korzystając z plików Mqą też jest moc. Bardzo dobrze wypadają pcm 44,48 w 24 bitach , tu przyrost jakości jest od razu widoczny . Korzystając z wyższej jakośći jest jeszcze lepiej .  Ogólnie zgrane płyty w formacie flak i odtwarzane przez Foobara też dobrze graja , ale lepiej wychodzą na J RiVer.  Do sprawdzenia mam jeszcze jak Matrix radzi sobie po łączu AS/EBU - podejrzewam że może to być najlepsze połączenie , po łączu I2S , jeśli ma się do czego podłączć .  Jeśli ktoś może pozwolić sobie na budowę takiego zestawu, to polecam . Oczywiście jest to rozwojowy system i jeszcze nie jest taki jak go zaplanowałem, ale muszę jeszcze poprawić okablowanie - wymiana HDMI na miedz srebrzoną , i listwa zasilająca . 

• Like 1

14 godzin temu, Jakub Łopatko napisał:

A za dwa lata zameldujesz się z LCD-4 :).

(czego z całego serca życzę)

No cóż... Myślę że już trochę mnie poznałeś i może się tak kiedyś skończyć, aczkolwiek nie w ciągu roku ani dwóch ;) 

• Like 1

Dobra Tesla nie jest zła, czyli T90 Jubilee lekko modzone w kierunku złagodzenia peak'a ;)

IMG_4546.JPG

• Like 5

Może amatorsko wykonany ,bo i pierwszy raz ale gra :) 

F5093B37-81BE-4607-A381-4B696769095F.jpeg

• Like 6