Jump to content
EvilKillaruna

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

Flizelinowe o-ring'i + bassport mod już zrobione. Jak by tu jeszcze wrzucić tą średnicę z K500 EP... 

received_446185135941655.jpeg

Edited by Voiteck
  • Like 2

W dniu 12.04.2019 o 14:14, Nehero napisał:

i co AM5 dał radę napędzić?

Jest lepiej, ale odpowiedź brzmi... nie czegoś brakuje :)  Jednak LCD2c to słuchawki do toru stacjonarnego, potrzebują mocnego wzmacniacza. AM5 jest wydaje mi się troszkę cieplejszy od AM3A, mocy oczywiście ma więcej i na innych słuchawka to czuć.

@Noah gratulacje, widać masz lepszego lekarza, ja swojego muszę zmienić...

IMG_4443.JPG

Edited by decees
  • Like 5

Nie warto było...

IMG_4450.JPG

... czekać półtora roku i kombinować z masą sprzętu po drodze :D 

Edited by decees
  • Like 6

Nie wiem ile to pieniążków ale przeliczajac na Passaty to jeszcze dla szwagra starczy 😛

Gratki oczywiście :)

• Thanks 1

@pablo650 Sąsiad nawet nie zdaje sobie sprawy, że masz równowartość jego Passerati na stole :D

To na dole to Matrix X-Sabre, to na górze Matrix X-SPDIF 2 (serio robi aż taką różnice?),
a to pośrodku?

• Like 1

Dobre, wlaśnie dostałeś podzieki za dobry dowcip .Co do Matrixa z konwerterem to idzie natywnie po łączu 2S przez hdmi i działa to wspaniale ,dzwiek jest tak wyśrubowany że nie chce sie zdejmować słuchawek z glowy. A to po środku to komputer pleyer z dyskiem ssd i pasywnym chlodzeniem -idealnie nadaje sie do muzyki .System jest rozwojowy bo jeszcze muszę poprawić kilka drobiazgow , ale toco robi z dzwiękiem to jest nieprzyzwoicie dobre.😀😀😀

• Like 1

@pablo650  Słuchałeś z innym/innymi wzmacniaczami niż Rhead ,Deckard ? Jak sądzę ten Matrix wzniósł Arcam i Audeze  na wyżyny, jednak czy nie będą one wąskim gardłem?

12 godzin temu, Tommy66 napisał:

@pablo650  Słuchałeś z innym/innymi wzmacniaczami niż Rhead ,Deckard ? Jak sądzę ten Matrix wzniósł Arcam i Audeze  na wyżyny, jednak czy nie będą one wąskim gardłem?

Arcam gra z akg 701 i tu więcej sie nie da wyciągnąć. Audeze myślę że jeszcze dają radę , a Deckard chodzi na 110 procent mocy i będzie wymieniony na coś mocniejszego. Ale mogę powiedzieć jedno że nie spodziewałem się jakie możliwości drzemią w Deckardzie .  W miarę możliwości będę łączył  matrixa z mocniejszymi zawodnikami .

Edited by pablo650

@pablo650 Miałeś może do czynienia z którymkolwiek z tych: Hegel HD12/HD20/HD25, Questyle 600i, Audio GD-28.28/38, Yulong DA-9/10?

Edited by pabloj

Hegla mogłem kupić , ale nie zdecydowałem się na żaden z jego modeli ,ponieważ mam doczynienia z jego wzmacniaczami zintegrowanymi i wiem jak graja wszystkie modele oprócz 360 . Questyle 600 znam ze zdjęć ale nie wiem jak gra . Audio GD też rozważałem przed zakupem matrixa,ale  moim zdaniem to co teraz mam oferuje znacznie wiecej i jest możliwość różnych konfiguracji .

• Like 1

@pablo650 tylko pozazdrościć i w takim razie potwierdza się do co piszą w recenzjach o połączeniu matrixa x sabre i Matrix X-SPDIF 2.A czy sprawdzałeś jak się ma Matrix X-SPDIF 2 na innych złączach poza 2S(HDMI).

Pograłem kilka dni na samym matrixsie po usb  ,też jest rewelacja .  Sam matrix może grać wszystkie pliki hi res. na każdym z wejść i to jest idealne rozwiązanie .  Do tego można dołożyć kontroler usb z komputerem,który ma pci express2 i mamy całkowicie izolowany sygnał usb .Nie mam na myśli galwanicznie,ale w ogóle idzie sobie swoim kanałem.Jeśli chodzi dokładnie o sam konwerter to jeszcze nie eksperymentowałem  z jego gniazdami poza usb i hdmi , ale i do tego dojdę.

Edited by pablo650

Bardzo mnie się podoba to co robi Matrix, szkoda że w tej linii nie wypuścili jakiegoś fajnego wzmaka słuchawkowego, no ale z drugiej strony jest all'in'one Element X z dodatkowym streamigiem - brałbym :D 

@decees i bardzo fajne jest to, że wypuszcza gotowe zestawy jak właśnie X sabre i konwerter. A nie, że wypuszcza X sabre, a konwertera szukaj na własną rękę.

Wszystko pasuje do siebie i co najważniejsze działa bardzo stabilnie . Element H jest cennym modułem w całym zestawie, u mnie nie sprawdzi się ,bo mój komp. pleyer jest inaczej zbudowany i nie posiada możliwości podłączenia tej karty . W przyszłośći planuję jakiś serwer z możliwością dołożenia tej karty do zestawu.

17 minut temu, Jakub Łopatko napisał:

A to nie jest kwestia raczej samych sprzedawców, że konstruują takie zestawy? 

Myślę że producent dobrze sobie przemyślał budowę całego systemu na Matrix pro, oraz jego możliwości konfiguracji , tym bardziej że jest to system unikatowy,oferujący tak wysoką jakość dzwieku .

Ale ja mówię o czymś zupełnie innym. I lubię trzymać się który poruszam, bowiem nie powiedziałem jak na razie ani słowa o jego jakości dźwięku (fakt faktem pisałem recenzję tego urządzenia), choć jak widać nie posiadam go na własność z konkretnych powodów.