Jump to content
vonBaron

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

W dniu 18.12.2018 o 20:23, Rafacio napisał:

Class 4 zupełnie wystarcza. Po co szybsza?

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale wszystkie karty microSD, większe niż 32 GB, to już standard SDXC, gdzie Class 10 jest standardem i nie ma nic poniżej. Uwaga trochę bez sensu, bo w końcu to 400 GB. ;)

• Like 1
  • Haha 1

W dniu 20.12.2018 o 15:40, Palpatine napisał:

czekam ;)

ja tez bo to juz inna ilosc $... isine 20 to juz naprawde wysoka jakosc.

Nowy nabytek audiofilski czyli kabel zasilający do urządzeń chłodniczych i jakiś tam NuForce DAC-80 :P

1547064023053830226878571309923.jpg

15470640401337530960047792844947.jpg

• Like 6

Teraz, Palpatine napisał:

@LoCzekk massdrop czy używka?

Nie no kabel nówka sztuka nie śmigana ze sklepu dla idiotów. Żarty żartami
Używka. Rocznik 2015 z Anglii. Aktualnie jestem jego 3-cim posiadaczem :) 

9 minut temu, LoCzekk napisał:

Używka. Rocznik 2015 z Anglii. Aktualnie jestem jego 3-cim posiadaczem :) 

Gratulacje! Daj znać jak jak go odnajdujesz jak juz go lepiej poznasz. Co będzie Ampem?

21 godzin temu, Palpatine napisał:

Gratulacje! Daj znać jak jak go odnajdujesz jak juz go lepiej poznasz. Co będzie Ampem?

Narazie X1S ale w ciągu kilku miesięcy zmienię tylko najpierw muszę trochę pochodzić i posłuchać np. Pathosa z którym już miałem chwilę doczynienia.
Krótki opis NU z P7W
-Bas mocniej zaakcentowany
-Scena troszkę mniejsza, bardziej w głąb niż na boki
-Na średnicy nie zaobserwowałym jakiś bardzo dużych zmian
-Dzwięk który dochodzi nie jest taki natarczywy (w porównaniu z X1S - utwór: deadmau5 - Cat Trusher)
-Wokale spokojniejsze
-Lepsza separacja
-Chyba jest odrobinę mniej szczegółowy (utwór: Data Rebel - Topaz) dzięki @daviox ;) 

• Like 1
  • Thanks 2

Polecam zmienić OPAMPy na Bursony V5/V6 - rewelacyjnie wpływają na tego NU

Guest Mayster

Raczej V6 (Vivid), bo V5 sprawiały problemy w DACu-80. Przy czym trzeba pamiętać o ekstenderach, bo nie wejdą na wysokość.

Narazie brak kasy na opampy a jeszcze jakiś interkonet muszę kupić sensowny bo aktualny jest tak... zły że szkoda gadać. Powoli kompletuję swój tor ale to zajmię trochę czasu :) 

@Mayster Czyli po zamontowaniu V5/V6 górna obudowa musi być ściągnięta na stałe?

Guest Mayster
Godzinę temu, LoCzekk napisał:

Narazie brak kasy na opampy a jeszcze jakiś interkonet muszę kupić sensowny bo aktualny jest tak... zły że szkoda gadać. Powoli kompletuję swój tor ale to zajmię trochę czasu :) 

@Mayster Czyli po zamontowaniu V5/V6 górna obudowa musi być ściągnięta na stałe?

Nie - montujesz na na ekstenderach i kładziesz pod kątem: https://audeos.pl/pl/p/Ekstender-przedluzacz-adapter-opamp-DIP8-5cm/569

Dobra, porządek w miarę zrobiony to można pokazać a optyk musi tak leżeć bo jak się gdzieś mocniej zegnie to sygnał nie dociera :/

20190110_233052.jpg

• Like 6

Tak, wiem. Jeszcze niedawno pisałem że nie widzę sensu płacenia więcej niż 15zł za taki króciutki przewód. Nie widziałem dopóki po miesiącu szlag nie trafił tego przewodu za 15PLN.

Różnice w jakości widzę na pierwszy rzut oka.

IMG_20190115_053425.jpg

Edited by prohaks
Brak zdjęcia
  • Like 3

To ja też się pochwalę zakupem.. długo czekałem i oto mam nowy wzmacniacza słuchawkowego White Bird Amplification (WBA).

Model: Virtus ORT zastosowane lampy mocy:  6N13S (wymiennie 6336A) ; lampy sterujące: ECC88.  

1322057361_VirtusORT1.thumb.jpg.3410a085bd9bbc1be8f861f2c5387ca6.jpg

• Like 5

A ja kupiłem mikrofon pomiarowy do testów dokanałówek. Czeka mnie re-ewaluacja kilku recenzji od tej strony, ale fakt faktem AF zyskuje od tej chwili możliwość wykonywania bardzo solidnych pomiarów tego typu słuchawek, odciążając tym samym mój główny system pomiarowy. 

• Like 1
  • Upvote 4

W dniu 27.01.2019 o 08:23, prohaks napisał:

Nie tylko sprzętem człowiek żyje ;)

cover.jpg

Mam, mam, z Bandcampa. Piękny głos.