Jump to content
EvilKillaruna

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

4 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

zestaw-pielegnacyjny-do-skory-audeze-01a

Zostawiam sobie buteleczkę :)Przynajmniej ładny zapach ma (aloes).

A tam... Tłuszcz z włosów i woskowina z uszu ładnie "naoliwią" i nabłyszczą skórki na padach 🤣

• Like 1

Tak, zwłaszcza sól :)

O ile jasne jest, że pasuje na Audeze LCD-XC i nawet na Dekoni jakie mam na LCD-2, to sprawdza się na razie też i na skórkach AKG. Ale trzeba je impregnować w zasadzie od nowości.

@Compton Do drewna oni chyba kiedyś oferowali, jeszcze w 2014 roku. Ale potem przestali i zaczęli oferować tylko do skóry (bardziej logiczne). Tu jakiś preparat do prezerwacji lakieru powinien się nadać. Preparat jaki stosuje Audeze został wyprodukowany przez Howard Products, także tam można zacząć poszukiwania: http://www.howardproducts.com/products/wood-care/

• Thanks 1

Jak większość dobrych produktów. Kiedyś się pomyśli nad sprowadzeniem może. Albo poszukać należy zamienników podobnych do tych produktów które ma Howard.

12 godzin temu, Compton napisał:

Ciekawe na ile sprawdziłyby się preparaty do konserwacji instrumentów drewnianych?

uwaga z instrumentami derwnianymi szczegolnie starszymi. Sa specjalne preparaty do nich bo maja lakiery na bazie olejowej.

W dniu 19.11.2018 o 22:26, EvilKillaruna napisał:

@Compton Do drewna oni chyba kiedyś oferowali, jeszcze w 2014 roku. Ale potem przestali i zaczęli oferować tylko do skóry (bardziej logiczne). Tu jakiś preparat do prezerwacji lakieru powinien się nadać. Preparat jaki stosuje Audeze został wyprodukowany przez Howard Products, także tam można zacząć poszukiwania: http://www.howardproducts.com/products/wood-care/

@Comptonhttp://sklep.swissvax-detailing.pl/index.php/interior/drewno/wood-polish-50ml.html

• Thanks 1

3 godziny temu, daviox napisał:

a2676814823_10.jpg

Yosi Horikawa - Wandering EP

FLAC 16-bit/44,1 kHz

Masz może coś z podobnych klimatów? Świetne utwory.

1 minutę temu, LoCzekk napisał:

Masz może coś z podobnych klimatów? Świetne utwory.

Z takich zabaw z dźwiękiem, to w tym momencie do głowy przychodzi mi OST z Koe no Katachi. Jak coś jeszcze wygrzebię i mi się przypomni, to się odezwę na PW, albo dodam tutaj. :)

Myślałem że to kolejne słuchawki do posłuchania przez 2h i puszczenia dalej a tu miłe zaskoczenie, bardzo dobrze izolują, są wygodne i co najważniejsze zadziwiająco dobrze brzmią.

Chyba znalazłem swoje słuchawki na miasto.

IMG_20181123_151106.thumb.jpg.3cb0a7657995a81c6520ec1a6606380e.jpg

Choć chętnie zamieniłbym na bezprzewodowe HP70 jak się trafi ciekawa oferta.

Edited by vonBaron
  • Like 2

45 minut temu, vonBaron napisał:

Myślałem że to kolejne słuchawki do posłuchania przez 2h i puszczenia dalej a tu miłe zaskoczenie, bardzo dobrze izolują, są wygodne i co najważniejsze zadziwiająco dobrze brzmią.

Chyba znalazłem swoje słuchawki na miasto.

IMG_20181123_151106.thumb.jpg.3cb0a7657995a81c6520ec1a6606380e.jpg

Choć chętnie zamieniłbym na bezprzewodowe HP70 jak się trafi ciekawa oferta.

a trzymaja sie na glowie jak pogujesz ?

Aż tak mnie nie porwały :lol:

Dźwiękowo wolałbym i tak takie Audeze Sine ale mimo że są dedykowane jako portable to się niezbyt do tego nadają... Chyba że Audeze miało na myśli trasę fotel - kibel.

Tak z pamięci to takie granie w stylu Focal Spirit Classic z dużo lepszą wygodą.

Edited by vonBaron

3 minuty temu, vonBaron napisał:

Aż tak mnie nie porwały :lol:

Tak z pamięci to takie granie w stylu Focal Spirit Classic z dużo lepszą wygodą.

nie na serio mozesz zobaczyc czy spadaja z glowy czy mozna jakies normalne gesty nimi wykonywac to moze to 70tki bym wzial do biegania.

Bardzo dobrze trzymają się głowy, nie mam mowy o spadaniu.

Masz namiary na HP70 tanio? Bo różnica w cenie za brak kabla vs HP50 spora.