Jump to content
EvilKillaruna

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

Teraz, Noah napisał:

@LoCzekk napisz cos wiecej jak graja z redem vs lightning kabel

Ok. Właśnie usiadłęm i męczę je od 15 min. Niestety nie mam iPhona także nie będzie porównania z drugim kabelkiem :( Ale mogę powiedzieć że do Galaxy S9 nawet jak się podłączy DFR to i tak jakoś ujowo to wszystko brzmi...

Teraz, Noah napisał:

Nie bardzo wiem,jak mam to rozumiec ? czyli zle gra z redem ?

Źle się wyraziłem - Chodziło mi o to że S9 nie nadaje się do jakiegokolwiek odtwarzania muzyki przez słuchawki i to nie zależnie czy podłączysz pod jack'a czy nawet z DFR, jakość jest strasznie słaba albo to wina kabla USB. Nie wiem ale tylko jakieś stare ciemne doki od Sony w miarę tam się da podłączyć.

Częsciowo muzycznie, bo jednostka służy mi jako główne źródło muzyki.

20181115_232739.thumb.jpg.6e8ab3960aedb26e130a5f075807b54c.jpg

CPU Ryzen 5 2400G, RAM Kingston HyperX 3000MHz, SSD pod system na złaczu M.2, zasilacz Straight Power 11

• Like 2

"Zasilacz z czarnej listy, zamykam" :lol:

Na obudowę już nie starczyło? ;)

Radzę zmienić wentylator na coś mniej wyjącego.

A ja kupiwszy 2 bilety na "An Evening with Devin Townsend" 5 kwietnia, solowa akustyczna trasa pewnego jegomościa z Kanady :)

1 minutę temu, ysis napisał:

To smieszne... ja sprzedalem moja wazke red @LoCzekk i wlasnie mysle jak kupic nastepna... super interes zrobilem

Jakby co to nie odsprzedam :P Aktualnie mam jednego króliczka złapanego, którego się przez najbliższy czas nie mam zamiaru pozbywać :)

@Palpatine  do konca nie wiem jeszcze. Potrzebuje sluchawek do biegania bo nie nawidzenia biegac bez celu ale nie ma innej aktywnosci fizycznej szybkiego dostepu obok mnie (nie silownia to nie aktywnosc fizyczna.) a wiec koncentruje sie na muzyce aby zapomniec ze robie cos bezcelowego oprocz utrzymania kondycji fizycznej.

Wczesniej biegalem z B&W P7 podlaczonymi do red ale to nie jest szczyt wygody bo ciagle spadaja mi z glowy (po probuje urozmaicic bieganie troche ciezkim przebiegiem). kupilem Sony WF-1000X opierac sie na tej recenzji https://www.whathifi.com/sony/wf-1000x/review . Szczerze gdybym byl duchownym jakiejkolewiek religii to bym wezwal albo do krucjaty albo do jihadu przeciwko osobie ktora napisala te bzdury bo nigdy nie miala tych sluchawek na uszach. jak czytasz :

Balanced, detailed sound

Good with timing and dynamic

a potem sluchasz to dochodzisz szybko do wniosku ze pilowanie zebow lyzeczka do kawy byloby dobra tortura dla autora ktory sie podpisal pod tym baksztylem ktore zostalo napisane prawdopodbnie przez dzial marketingowy Soniaka. Ja rozumie ze ktos potrzebuje kasy ale ile trzeba zaplacic aby ktos sobie robil takiegp trampka z geby to mysl ze on jezdzi w tym momencie przynajmniej w lambo mnie przyprawia o mdlosci. Dobrze ze kupilem je uzywane za 350 zl w licytacji bo inaczej to bym sie przejechal do what the fuck ?

rezygnuje wiec ze sluchawek BT wireless i mysle o jakis dousznych np Audeze isine tylko nie wiem jak to sie zachowuje podczas biegania. wiem ze reklamowales np polaczenie z lightening ale widze ze loczekk jest zadowolony z kombo red + isine (10 czy 20 ?) a ze z redem mam tez dobre doswiadczenie to jednak ograniczam ryzyko.

Edited by ysis
  • Haha 1

@ysis 10. Ale one raczej nie nadają się do biegania, chociaż z drugiej strony warto słyszeć co się dzieje w okolicy żeby Cię samochód nie potracił albo szaleniec rowerzysta 😛 Może coś ze sportowych dousznych? Evil ma kilka modeli które poleca.

Teraz, LoCzekk napisał:

@ysis 10. Ale one raczej nie nadają się do biegania, chociaż z drugiej strony warto słyszeć co się dzieje w okolicy żeby Cię samochód nie potracił albo szaleniec rowerzysta 😛 Może coś ze sportowych dousznych? Evil ma kilka modeli które poleca.

dlaczego uwazasz ze nie nadaja sie do biegania ? tak z tymi rowerami to jakis obled. Widzialem na moje oczy jak jeden potracil dwoch 13 latkow (na chodniku a nie zadnej sciezce rowerowej) i jeszcze mial bezczelnosc najezdzac na malego ktory krwawil z nosa bo "nie trzyma rownej"... naszczescie wezwana policja go szybko sprowadzila na ziemie i do komisariatu.

1 minutę temu, Noah napisał:

Mnie natomiast tak siadły isine 10 ze myśle aby kupić isine 20 :) 

no wlasnie matka mi zawsze mowila jak jestes biedny to nie stac cie na szajs... to oczywiscie przenosna bo isine10 to nie szajs ale zawsze mam taki refleks.

@ysis iSine do biegania? Może być ciężko. One tylko opierają się o kanał słuchowy, bardzo możliwe, że będą wypadać. 

@LoCzekk potwierdza, że z Red jest bardzo dobrze, jeśli ktoś lub jaśniejsze granie, powinien być zadowolony. Nie tracąc ogólnie dość ciepłego charakteru słuchawek.

6 minut temu, Noah napisał:

W końcu ktoś porówna 10 z 20. 

There you go!

Edited by Palpatine

7 minut temu, Noah napisał:

Nie podpuszczam Cię ale nie kupisz 20 i nie zrobisz porównania :P 
Na Redzie jest wszystko. Tak jak @Palpatine piszę - jest jasno ale ten ciepły charakter został i jest bardzo przyjemny w odbiorze.

1 minutę temu, Noah napisał:

@Palpatine spokojnie , szybko powrócisz na właściwa ścieżkę jak syn marnotrawny :) 

Czyli do isine? Nie wykluczone, ale do i20 jeśli już. Musisz mnie przekonać swoim opisem i porównaniem 😂

3 minuty temu, LoCzekk napisał:

Nie podpuszczam Cię ale nie kupisz 20 i nie zrobisz porównania :P 
Na Redzie jest wszystko. Tak jak @Palpatine piszę - jest jasno ale ten ciepły charakter został i jest bardzo przyjemny w odbiorze.

Słuchasz je na tej sznurówce ? Wyglada jakby tam nawet druta nie było :/