Jump to content
EvilKillaruna

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

16 godzin temu, raulendymion napisał:

https://benprunty.bandcamp.com/album/into-the-breach-soundtrack

10 USD za kawałek dobrej muzyki z gier, to niedużo :) Co ciekawe po zapłacie jest mozliwość ściągnięcia nawet w WAV-ach (wcześniej nie kupowałem na Bandcampie, więc nie wiedziałem).

Przyznam ze tak jak nie jestem fanem tego typu muzyki to akurat to na mnie zrobilo mocne wrazenie i kupilem. 

Edited by ysis
  • Like 1

Fajne ,znalazłem ten sountrak na tidalu -dobrze się tego słucha . Autor ma na swoim koncie wiecej  płyt bo naliczyłem juz 8 sztuk .🎧

• Thanks 1

3 godziny temu, pablo650 napisał:

Fajne ,znalazłem ten sountrak na tidalu -dobrze się tego słucha . Autor ma na swoim koncie wiecej  płyt bo naliczyłem juz 8 sztuk .🎧

faktycznie jest kilka innych dobrych pozycji. Tez nie wszystko jest rowne !

22 godziny temu, raulendymion napisał:

https://benprunty.bandcamp.com/album/into-the-breach-soundtrack

10 USD za kawałek dobrej muzyki z gier, to niedużo :) Co ciekawe po zapłacie jest mozliwość ściągnięcia nawet w WAV-ach (wcześniej nie kupowałem na Bandcampie, więc nie wiedziałem).

a3118124121_16.jpg

Dobru to. 👍👍👍 (nie jeden, a trzy palce w górę)

Tyle się o nich nasłuchałem i naczytałem, aż przyszedł czas, żeby samemu posłuchać co mają do powiedzenia. ;)

6.jpg

• Like 4

@ValgarWyglądają znajomo. To chyba byłe słuchawki @Compton a później @Karmazyn. Świetne słuchawki, wybitne wręcz. Gratuluję zakupu. To bezapelacyjnie najlepsze słuchawki jakich słuchałem do 5k zł. Rewelacyjne do ciężkiej muzy, ale nie tylko. Allroundery.

6 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Przynajmniej wersja MIA :).

Akurat trafiła się w dobrej cenie. Trochę się obawiałem tych wypustek na opasce, ale póki co ponad godzina minęła i wygoda jest porównywalna z AKG K712 PRO.

5 godzin temu, ysis napisał:

here comes the new challenger...  i mimo drobnych obaw biorac pod uwage cene wszystko jest na miejscu, gra i NIE buczy :) Po pierwszych odsluchach, jedna rzecz ktora mi sie najbardziej rzucila w oczy to ze Aurium jednak bardzo skaluje ze zmiana daca co nie wystepuje w takiej mierze np przy lyr 2 albo nawet Mytek Brooklyndac+. Jezeli na Nuforce 80 jest juz bardzo dobrze... to na Matrix x-sabre pro jest zdecydowanie lepiej. Jestem ciekaw na ile sam dac a na ile wejscie jest tego powodem (podejrzewam oba). Jak bede mial mozliwosc to podlacze hugo2 aby rostrzygnac ta kwestie :)

IMG_0475.thumb.jpg.8fa605ba95211212555acf0af02dd2cc.jpg

Fajny design, a potencjometr to już w ogóle super z tym radełkowaniem i wyraźnym wskaźnikiem.

2 godziny temu, Valgar napisał:

End of the game  - póki co :)

fd.jpg

Phonitora od razu poznałem, oznaczenie DAC'a przeczytałem, ale co to za słuchawki? Jakieś MrSpeakers?

3 minuty temu, decees napisał:

Miłość z rozsądku (bo 10 zamiast 20 i Mojo zamiast Hugo 2) "ale i tak jest zaj#$*%cie"  :D

Bardzo dobre połączenie, świetna synergia. Szkoda, że to wciąż nie poziom Cypher po Lighting

Teraz, LoCzekk napisał:

Też się czaje na "dziesiątki". Jak wrażenia @decees?

Pisz na PW jak jesteś zainteresowany

Edited by Palpatine

@LoCzekk napiszę pewnie więcej w wątku Audeze jak się już przegryzę z nimi, ale czuję się dumnym klubowiczem :D

@Palpatine no właśnie chyba z Cipherem już mi się tak nie podobają jak z Mojo ;)  no ale ja jestem zdecydowanie po jasnej stronie, a na Cipher'ze mam wrażenie grania na planie lekkiego W i tego basu jest dla mnie nadmiar, fakt że jest on znakomitej jakości (przypomina mi modowane T50RP MK3). Na Mojo jest zdecydowanie bardziej liniowo, ale przy tym rozdzielczo, analitycznie. Na razie skupiłem się na nagraniach wokalnych, zobaczymy jak będzie z resztą repertuaru.

Aha, i Cipher jest w wersji V2 i jest teraz genialnie pod względem ergonomii. Takie granie z telefonu za te pieniążki to jest mistrzostwo świata.

Edited by decees

Tak, używam tego EQ i nadal jest to inne granie niż Mojo. Nie twierdzę że gorsze ale inne, możliwe że w innych gatunkach bardziej sprawdzi się Cipher, ale na razie Mojo górą. A co do Reda to mam też SABAJa DA3 który jest lepszą wersją Reda no i mały Chord nie daje mu żadnych szans ;) 

Sabaj nie miałem i jakoś mnie nie przekonuje ale wiem jak grają z Redem, jeśli na nim jest jeszcze lepiej to tylko pozazdrościć bo chyba jest jeszcze tańszy. Wracając do Mojo to świetny sprzęt, szkoda jedynie ze traci się troszkę tej gigantycznej sceny na nim. Ale za to kosztem odciążenia średnicy i wypełnienia basu.

51 minut temu, decees napisał:

@LoCzekk napiszę pewnie więcej w wątku Audeze jak się już przegryzę z nimi, ale czuję się dumnym klubowiczem :D

No nie zapomnij Plz !

Dobry wieczór,

Matrix X-Hi. Pierwsze wrażenia: większa holografia i jeszcze większa przejrzystość.

42384830_MatrixX-Hi.thumb.jpg.dfe9b9a1bad784afbec4b77dc383d9f7.jpg

• Like 4

44 minuty temu, NuYam napisał:

Dobry wieczór,

Matrix X-Hi. Pierwsze wrażenia: większa holografia i jeszcze większa przejrzystość.

to typowo sprzet rzadki ktory jest interesujacy aby miec z niego jakis dluzszy feedback jezeli mozesz oczywiscie jak posluchasz. czy warto itd...

Edited by ysis
  • Like 1

56 minut temu, NuYam napisał:

Dobry wieczór,

Ciągle obserwuję tą kartę jako zamiennik dla PPA v2 tylko cena taka sobie...

W dniu 6.11.2018 o 16:52, ysis napisał:

here comes the new challenger...  i mimo drobnych obaw biorac pod uwage cene wszystko jest na miejscu, gra i NIE buczy :) Po pierwszych odsluchach, jedna rzecz ktora mi sie najbardziej rzucila w oczy to ze Aurium jednak bardzo skaluje ze zmiana daca co nie wystepuje w takiej mierze np przy lyr 2 albo nawet Mytek Brooklyndac+. Jezeli na Nuforce 80 jest juz bardzo dobrze... to na Matrix x-sabre pro jest zdecydowanie lepiej. Jestem ciekaw na ile sam dac a na ile wejscie jest tego powodem (podejrzewam oba). Jak bede mial mozliwosc to podlacze hugo2 aby rostrzygnac ta kwestie :)

Ciekawe jakby wypadł Pathos w starciu z Woo Audio WA7.

Edited by vonBaron