Jump to content
EvilKillaruna

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

DragonFly od @ysis, czerwony stojak od użytkownika którego tutaj chyba nie ma i kabelki dzisiaj przyjechały z ShenZhen Guandong :D Niby działają ale potrafią się rozłączyć pomimo nie dotykania niczego 😕
5fpt6o.jpg

• Like 6

10 minut temu, decees napisał:

Może to nie wina kabelków, tylko ograniczeń prądowych telefonu.

Mam jeszcze zwykłą przejściówkę taką małą i z nią nie ma problemów, ale uzywanie jej + ważki doprowadzi do szybkiego zniszczenia gniazda w telefonie :/ 
Problem polega na tym że po podłączeniu trzeba chwilę odczekać aż telefon załapie że coś jest do niego podłączone.

Edited by LoCzekk

To ciekawe ale uzywasz Reda dokladnie z tymi sluchawkami co ja... mniam :)

moze sprobuj z dragontailem jezeli uzywasz andoida ?

• Like 1

Nie widzę nigdzie czy jest dragontail z USB-C. Nawet na oficjalnej stronie nie ma o tym informacji

AT95 i K501 i gra muzyka. Jak ktoś od dłuższego czasu czaił się, że kupi te AKG taniej bo nie idą to chyba właśnie przestają być na sprzedaż.IMG_20181031_191654.jpg

Edited by Rafacio
  • Like 1

Guest

Zdjęcia produktu robił ktoś zaraz po kursie Photoshopa. Walnę odbicie, będzie jedwabiście :))

34 minuty temu, saudio napisał:

Jednak mam słabość do Auralica ... G1.

https://auralic.pl/aries-g1/

jak posluchasz bylo by milo uslyszec wrazenie co daje high end streamer jako plusy vs podstawowego streamera . ja juz widze pierwszy ogromny plus to mozliwosc streamowania Quobuza !

14 minut temu, ysis napisał:

jak posluchasz bylo by milo uslyszec wrazenie co daje high end streamer jako plusy vs podstawowego streamera . ja juz widze pierwszy ogromny plus to mozliwosc streamowania Quobuza !

Porównać nie bezpośrednio to mogę do Femto, waga i wymiary to jednak domena G1, sterwowanie: są przyciski jest ekran, więc tu przewaga G1, ale pilota już nie ma, można użyć dowolnego trzeba tylko ustawić.

New kid on the block... bialy super pasuje do HD800 ! Kupiony w sklepie AF. Zazwyczaj kupuje zawsze za pobraniem przez internet bo nie lubie czekac na przesylke. Tutaj zdecydowalem sie na platnosc natychmiastowa i przy zamowieniu w weekend, towar zostal wyslany w poniedzialek ! 👍

wysokosc perfkecyjna stojaka, nawet z przejsciowkami do hotswapu. :)

IMG_0468.thumb.jpg.7a3320d9b8251bbff425e8da74bf147d.jpg

Edited by ysis
  • Like 8

Teraz, vonBaron napisał:

Szkoda że same słuchawki takie se :P

A tego nie wiem, przez tydzień miałem tylko 800S i mi się nie spodobały

13 minut temu, Palpatine napisał:

A tego nie wiem, przez tydzień miałem tylko 800S i mi się nie spodobały

nie sluchaj go, on nie wie co mowi. 😅to sa sluchawki do sluchania muzyki a nie halasu 🎃 a dodatkowo ma zly tor pod te sluchawki. 800s to jednak nie to samo. To HD800 trzeba prawdziwego lampowca albo cieplej hybrydy. i jest ganja ! Jak ktos lubi sluchac metaliki w pokoju 10m2 to co na to poradzidsz ??? :evilgrin:

Edited by ysis

Słuchawki są - tak samo jak ADX5000 - pod konkretne tory i tam wychodzi, że z "takie se" zmieniają się w "o twoju mać" i pytania czy dałoby się jakiś rabat zrobić :). Zwłaszcza z lepszym kablem.

11 minut temu, ysis napisał:

To HD800 trzeba prawdziwego lampowca albo cieplej hybrydy.

Dokładnie.

No i się wyjaśniło, także u mnie odpada ale płakać nie będę bo są słuchawki które u mnie grają kosmos.

22 minuty temu, vonBaron napisał:

No i się wyjaśniło, także u mnie odpada ale płakać nie będę bo są słuchawki które u mnie grają kosmos.

VB ma nadzieje ze rozumiemy sie ze to byl humor :) Masz prawo do twojej opinii na temat sprzetu, opinii ktora zreszta sobie bardzo cenie.

Rzadko decyduję się na Pre-Order czegokolwiek, ale zapowiada się świetnie. :D

a4232280892_10.jpg

SUDUAYA - Loveology

FLAC 24-bit/44,1 kHz

• Like 2