Jump to content

Fanklub słuchawek ortodynamicznych

Recommended Posts

Tak, Flow C na Brystonie oczarowały mnie, podobnie jak swgo czasu otwarte Flow.

Podobnie odczucia z odsłuchu miał @konrad_a jak gościł u siebie BHA-1.

Tak na marginesie, zmieniłem DACa na HD25 i to co nie służyło Etherom, XC wychodzi na dobre. Większa kontrola i precyzja, większa dynamika, bardziej oddalona średnica.

Edition X też lepiej wychodzi granie na Heglu niż na La Voce.

W dniu 18.09.2018 o 17:42, Compton napisał:

Tak, Flow C na Brystonie oczarowały mnie, podobnie jak swgo czasu otwarte Flow.

Podobnie odczucia z odsłuchu miał @konrad_a jak gościł u siebie BHA-1.

Tak na marginesie, zmieniłem DACa na HD25 i to co nie służyło Etherom, XC wychodzi na dobre. Większa kontrola i precyzja, większa dynamika, bardziej oddalona średnica.

To z jakim DAC-em Ether C Flow grały lepiej?

• 2 weeks later...
2 godziny temu, Palpatine napisał:

Wyglądają przepięknie. Jak zagrają jeszcze lepiej niż Ether Flow to jestem kupiony. A może poprzednie rewizje potanieją.

Może i zagrają lepiej ale kosztować też będą więcej. A co do ostatniego zdania to bardzo chciałbym :D

2 minuty temu, vonBaron napisał:

Może i zagrają lepiej ale kosztować też będą więcej. A co do ostatniego zdania to bardzo chciałbym :D

W US była solidna przecenia Flow i Flow C za 999$. Jak im zadałem pytanie czy można liczyć na takie ceny w EU lub w Polsce to skierowali mnie do lokalnego dystrybutora. Tylko chęć zysku żółtego w Polsce powoduje ze u nas nadal kosztują prawie dwa razy więcej.

• Like 1
2 godziny temu, Palpatine napisał:

Tylko chęć zysku żółtego w Polsce powoduje ze u nas nadal kosztują prawie dwa razy więcej.

"A z tego co widać to Polacy potrafią tylko krytykować. Ale skoro tylko na to Was stać to już pozozstawiam do indywidulanych rozpatrzeń." 

Może na koncie na ibeju będzie taniej.

PS.

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-mrspeakers-ether-cx-closed-headphones

No to teraz jest walka z LCD-XC CE wyrównana :)

• Like 2