Jump to content

Fanklub słuchawek ortodynamicznych

Recommended Posts

1 minutę temu, vonBaron napisał:

Pożyczone mam ;)

A z telefonem działają O.o

Jak działają z telefonem to masz end game ;)

A tak na poważnie nie masz luzów na tej przejściówce? W ogóle to dziwna sprawa bo z bal starasz się zrobić SE

Edited by Palpatine

Nie pod telefon podpinam i grają a pod wzmacniacz nic.

11 minut temu, Palpatine napisał:

Jak działają z telefonem to masz end game ;)

A tak na poważnie nie masz luzów na tej przejściówce? W ogóle to dziwna sprawa bo z bal starasz się zrobić SE

No dziwna ale telefon nie narzeka, w ogóle jak podpinam pod ICana to zaczyna dziwne strzelać... Już się nie bawię bo jeszcze go zjaram.

Dobra alarm odwołany, nie zauważyłem że zasilanie od Evo Two mi się rozłączyło :lol:

Jeszcze pragnę napisać że dostałem Ethery C na wypasie, 2 kable, 2 typy padów, 3 typy wkładek! Haczyk? Muszę je w środę odesłać...

Tak na szybko, nie grają od samego początku tak dobrze jak otwarte Ethery, wydają się jaśniejsze, są mega przejrzyste, góra szklista, bas ma świetne uderzenie i zejście.

Na padach z Voce jest moc!

I ten ultra czysty przekaz MrSpeakers nie do podrobienia.

Już sobie wyobrażam jaką demolkę zrobiłby po balansie :D

Już podobają mi się bardziej jeśli chodzi o dźwięk od LCD-XC nie mówiąc o wygodzie.

HE-X wydają się przy Etherach bardzo powolne.

Ogólnie przyciemniają cały przekaz, bas staje się mocniejszy i bardziej wyraźny, góra delikatniejsza, mniej ostra, średnica bardziej odsunięta i wygładzona. Scena wydaje mi się szersza w nich.

Na tych padach jest to podobne granie do otwartych Flow.

Ale weź pod uwagę że mam w nich przyklejone płatki filcu.

Gość dzięki takiemu zestawowi może w sumie dowolnie zmieniać brzmienie 9_9

No i kabel FAW też dodaje swoje 3 grosze.

Edited by vonBaron

Wg. mnie jest dość sporo lepiej, dźwięk wydaje się mniej ograniczony, więcej powietrza. Coś chyba z górą dziwnego się działo, ale tylko chwilę ich słuchałem, więc nie pamiętam

Edited by FIREGON
3 minuty temu, Compton napisał:

No własnie o tym aspekcie głównie myślałem. Ethery na swoich padach wykazują podobną duszność do Audeze. Jeżeli pady Voce to niwelują to imo duży plus.

Eee tam ja tam na moich clasicach się nie duszę?

Właśnie ta duszność od padów audeze jest tym czego nie cierpię. Przez to nie jestem w stanie znieść żadnych ich słuchawek. Ale większości osób to nie przeszkadza, to tylko takie moje odczucie. Dlatego jeśli nie przeszkadza, to nic tylko się delektować muzyką :D

Podobnie miałem z Ether Flow, świetny dźwięk, ale jakiś przyciaśniony

2 minuty temu, FIREGON napisał:

Właśnie ta duszność od padów audeze jest tym czego nie cierpię. Przez to nie jestem w stanie znieść żadnych ich słuchawek. Ale większości osób to nie przeszkadza, to tylko takie moje odczucie. Dlatego jeśli nie przeszkadza, to nic tylko się delektować muzyką :D

Podobnie miałem z Ether Flow, świetny dźwięk, ale jakiś przyciaśniony

Z tymi padami to przesada, mi na 009 pasują inie jest wcale duszno, wprawdzie to welurki.

Teraz, saudio napisał:

Z tymi padami to przesada, mi na 009 pasują inie jest wcale duszno, wprawdzie to welurki.

Po pierwsze welurki, czyli te najmniej duszne, po drugie na staxach 009.

Do planarów one się DLA MNIE nie nadają. Ale tak jak mówię, to jest kwestia gustu.

1 minutę temu, FIREGON napisał:

Po pierwsze welurki, czyli te najmniej duszne, po drugie na staxach 009.

Do planarów one się DLA MNIE nie nadają. Ale tak jak mówię, to jest kwestia gustu.

Możesz mieć rację, bo mi w ogóle Audeze nie pasują, a słuchałem tylko takich na skórkach, żeby nie było Sówki mam i lubię;)

5 minut temu, saudio napisał:

Możesz mieć rację, bo mi w ogóle Audeze nie pasują, a słuchałem tylko takich na skórkach, żeby nie było Sówki mam i lubię;)

Może sygnatura Audeze ci nie pasuje, ja o dziwo lubię moje NHC i teraz LCDc, ale ja szukam muzykalności w słuchawkach... lubię w nich poleżeć i pobujać w obłokach ?

4 minuty temu, Corvin74 napisał:

Może sygnatura Audeze ci nie pasuje, ja o dziwo lubię moje NHC i teraz LCDc, ale ja szukam muzykalności w słuchawkach... lubię w nich poleżeć i pobujać w obłokach ?

Dobre, muzykalności, a co to jest ?

Na padach od elektrostatów Flowy są jeszcze bardziej wygodne. 

Stockowo w Etherah Flow C (w otwartych chyba też) są dwie wkładki między driver a pad bez nich słuchawki brzmią chudo i jasno. 

Myślałem że to przetworniki w Etherah są magiczne a to damping robi większość roboty.